• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

wypadek_zachmiel

Zderzenie na łuku drogi. Jeden samochód rozpadł się na dwie części

3 października 2022

Pięć osób trafiło do szpitala po wypadku w Zachmielu, w powiecie białobrzeskim. Bocznie zderzyły się dwa auta osobowe. Sprawczyni początkowo nie przyznała się do kierowania samochodem.

Wypadek wydarzył się w niedzielę ok. godz. 19:48 w Zachmielu, w gminie Stromiec, w powiecie białobrzeskim. Na łuku drogi relacji Stromiec-Boże, zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i opel zafira.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że osoba kierująca audi (do tego jeszcze wrócimy) nie zapanowała nad samochodem, gdy ten wpadł w poślizg. Audi zderzyło się (zderzenie boczne) z jadącym z naprzeciwka oplem zafirą, którym podróżowało pięć osób, oprócz 40-letniego kierowcy również dwie kobiety – w wieku 37 i 77 lat oraz dwoje dzieci: 11-letnia dziewczynka i 14-letni chłopiec.

Opel wjechał do rowu, natomiast audi rozpadło się na dwie części, jedna zatrzymał się kilkanaście metrów dalej na drodze, druga wpadła do rowu.

Pomoc Drogowa 24 Białobrzegi

Cała piątka z opla została przewieziona do szpitala. Dwie osoby opuściły go jeszcze tego samego dnia, dwie dzisiaj. W szpitalu przebywa jeszcze dziewczynka.

Na miejscu zdarzenia policjanci zastali 19-letnią kobietę. Mówiła, że jechała audi, ale była pasażerką. Załapała się na tzw. stopa.

– W toku prowadzonych czynności i rozmowy z kobietą przyznała się, że to jednak ona prowadziła audi – powiedziała mł. asp. Ewa Kozyra, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach.

Pomoc Drogowa 24 Białobrzegi
Roman Furciński, fot. Pomoc Drogowa 24 Białobrzegi

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt