• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios920

Gorący koniec miesiąca w repertuarze kina Helios!

29 września 2022

Ostatni piątek września przyniesie moc premier. Różnorodność gatunkowa pozwoli każdemu z widzów na wybranie idealnego filmu dla siebie. Nie zabraknie porządnej dawki śmiechu w towarzystwie hollywoodzkich gwiazd, magicznych podróży dla całej rodziny, chwil grozy i strachu płynących z dużego ekranu oraz długo wyczekiwanej polskiej produkcji w iście gwiazdorskiej obsadzie. Sieć kin Helios serdecznie zaprasza swoich widzów na porywające seanse na wielkim ekranie.

Pierwsza z piątkowych premier to hollywoodzka mieszanka wybuchowa, bo oto na wielki ekran powracają dwie wielkie gwiazdy – Julia Roberts i George Clooney – w najnowszej produkcji! Ten słynny duet wystąpi ponownie razem w komedii „Bilet do raju”, w której wcieli się w rozwiedzioną parę, która wyrusza w podróż na tropikalną wyspę. Ich celem będzie powstrzymanie córki przed popełnieniem fatalnego błędu jakim jest… ślub.

W środę, 5 października będą go mogły zobaczyć również wszystkie fanki cyklu Kino Kobiet. Z myślą o Paniach, dobierany jest film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym. Fantastyczna, luźna atmosfera imprezy, znakomity seans i moc pozytywnych wrażeń gwarantowane!

Kolejną z nowości w repertuarze jest propozycja dla fanów grozy – na widzów czeka horror o intrygującym tytule „Uśmiechnij się”. Główna bohaterka – dr Rose Cotter – była świadkiem traumatycznego zdarzenia z udziałem pacjentki. Kobieta zaczyna doświadczać przerażających zjawisk, których nie potrafi wyjaśnić. Kiedy wszechogarniające przerażenie zaczyna przejmować kontrolę nad jej życiem, Rose musi zmierzyć się z kłopotliwą przeszłością, aby przetrwać i uciec od strasznej rzeczywistości. Po tym seansie nikomu nie będzie do śmiechu…

W najbliższy piątek na ekranach kin pojawi się również dawno zapowiadany ostatni film Patryka Vegi  nakręcony dla polskich kin. Cała prawda wyjdzie na jaw. Jak zapowiada reżyser – to nie będzie dokument, pomnik czy gloryfikacja. Na widzów czeka natomiast wypełniona prawdą, emocjami i charakterystycznym humorem wartka opowieść odkrywająca kulisy życia i kariery najbardziej kontrowersyjnego reżysera ostatnich lat. Film biograficzny „Niewidzialna wojna” ma wstrząsnąć nie tylko wszystkimi widzami, ale i całą branżą filmową!

Na najmłodszych widzów mamy premierowo animację „Mia i ja. Film”. Wewnątrz magicznej księgi kryje się przejście do innego świata, w którym zwykła dziewczynka może stać się wielką bohaterką.

Na ekranach kin Helios wciąż króluje „Johnny”, doceniony na tegorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Film to poruszająca historia księdza Jana Kaczkowskiego z okresu jego niezwykłej przyjaźni z chłopakiem na życiowym zakręcie.

„Nie martw się kochanie” to wyjątkowy thriller z gwiazdorską obsadą, który wciąż oczarowuje widzów swoją wysublimowaną estetyką ameryki lat 50-tych.

Zapraszamy również na seanse filmu „Avatar” (2009) w reżyserii wizjonera kina – Jamesa Camerona. Na najmłodszych czeka druga z animacji, przygodowy film „Tedi i szmaragdowa tablica”.

3 października w Kinie Konesera zaprezentowany zostanie zdobywca Srebrnego Niedźwiedzia w Berlinie – film „Niewierna” z Juliette Binoche w tytułowej roli. Sara i Jean od kilku lat są w szczęśliwym związku. Łączy ich silne uczucie i niegasnące pożądanie. Pewnego dnia Sara przypadkowo spotyka na ulicy François, swojego dawnego partnera i przyjaciela Jeana. Wkrótce potem François proponuje Jeanowi wspólną pracę, a sytuacja między nimi zaczyna wymykać się spod kontroli.

W czwartek, 6 października cykl Kultura Dostępna przedstawi dramat „Negatyw”, który zabierze widzów w poruszającą podróż z głównym bohaterem – Karolem Weberem. Nocna eskapada pociągiem będzie pełna niespodzianek na pograniczu snu i jawy. Karol spotka postaci z przeszłości… To, co pamięta okaże się inne od tego co rzeczywiście się wydarzyło.

Po szczegółowe informacje dotyczące repertuaru warto już dziś zajrzeć na stronę www.helios.pl oraz do nowej, mobilnej aplikacji Heliosa.

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera: Niewierna (2D/napisy – od 16 lat) – 03.10 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Negatyw (2D/PL – od 13 lat) – 06.10 godz.  18:15 

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery:

Bilet do Raju (2D/napisy/2D/ATMOS/napisy – od 15 lat)

Niewidzialna wojna (2D/PL – od 15 lat)

Uśmiechnij się (2D/napisy – od 15 lat)

Mia i Ja. Film (2D/dubbing – b.o.)

Projekty Specjalne:

Kino Konesera: Niewierna (2D/napisy – od 16 lat) – 03.10 godz. 18.00

Kino Kobiet: Bilet do Raju (2D/napisy – od 15 lat) – 05.10 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Negatyw (2D/PL – od 13 lat) – 06.10 godz. 13:15 i 18:15 

Pozostałe tytuły:

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing – od 6 lat)

Johnny (2D/PL, 2D/napisy, 2D/angielskie napisy – od 13 lat)

Nie martw się kochanie (2D/napisy, 2D/ATMOS/napisy – od 15 lat)

Avatar (2D/dubbing, 2D/napisy, 3D/napisy – od 13 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 30.09-06.10.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt