• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

autobus_290

Dziś jest “Dzień bez samochodu”. Jeździmy za darmo autobusami!

22 września 2022

Jeśli możecie, zostawcie dziś swoje auta w garażach i na parkingach. Korzystajcie z komunikacji miejskiej. Nie trzeba kasować biletów.

22 września przypada „Dzień bez samochodu”. Przez cały dzisiejszy dzień, jazda komunikacją miejską, na wszystkich liniach dziennych i nocnych na całej ich długości (również poza granicami Radomia) w godzinach jest bezpłatna.

Kończy się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Jego zwieńczeniem jest „Dzień bez samochodu”, który obchodzony jest 22 września. Celem tego dnia jest pozostawienie swoich samochodów w garażach i na parkingach, a skorzystanie z innych środków transportu: autobusów komunikacji miejskiej, rowerów, hulajnóg lub pieszo.

Dziś można jeździć miejskimi autobusami za darmo. Na wszystkich liniach obsługiwanych przez miejską komunikację, liniach dziennych i nocnych (również poza granicami Radomia), podróże są bezpłatne, do godz. 23:59. Jeździmy bez biletu i nie trzeba do tego żadnych dokumentów. Można korzystać z darmowych przejazdów autobusowych do woli.

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt