• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

policja_wypadek4_290

Przy drodze znaleziono ciało mężczyzny. Czy to było potrącenie?

21 września 2022

Zwłoki 59-letniego mężczyzny znaleziono wczoraj przy drodze w powiecie lipskim. Policjanci nie wykluczają, że doszło do potrącenia przez samochód, a kierowca oddalił się z miejsca wypadku.

Ciało leżało w miejscowości Przedmieście Bliższe, w gminie Solec, w powiecie lipskim, na oświetlonym odcinku drogi powiatowej. Zauważył je ok. godz. 19:10 jeden z mieszkańców miejscowości. To on powiadomił policjantów. Funkcjonariusze i lekarz przybyły na miejsce stwierdzili, że mężczyzna, mieszkaniec gminy Solec, mógł umrzeć w wyniku potrącenia przez samochód. Świadczą o tym obrażenia na ciele denata. Z pobieżnych ustaleń i dotychczasowych działań policjantów wynika, że mężczyzna mógł zostać potrącony przez samochód osobowy citroen C5.

Policjanci poszukują świadków tego zdarzenia, bądź innych osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat tego wypadku. Proszą takie osoby o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Lipsku przy ul. Spacerowej 31A lub telefoniczny, dzwoniąc pod numer telefonu 47 70 28 200 lub pod numer alarmowy 112.

To już drugie takie, podobne zdarzenie w powiecie lipskim. Na początku miesiąca, potrącony pieszy, a kierowca auta odjechał z miejsca wypadku. Po kilku dniach sam zgłosił się na Policję i przyznał, że prowadził samochód.

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt