• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider||Utrudnienia w ruchu

utrudnienia_w_ruchu3_920

Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia na ul. Niedziałkowskiego

7 września 2022

W najbliższy piątek, 9 września, zostanie zamknięty dla ruchu odcinek ul. Niedziałkowskiego, między ulicami Żeromskiego a Skłodowskiej-Curie. Utrudnienia mają potrwać przez około półtorej godziny.

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, powodem utrudnień w ruchu i zamknięcia fragmentu ul. Niedziałkowskiego są uroczystości rocznicowe uwolnienia więźniów Armii Krajowej z więzienia Urzędu Bezpieczeństwa. Będą się one odbywały się przy pomniku Żołnierzy Armii Krajowej Okręgu Radomsko-Kieleckiego Jodła – po wschodniej stronie gmachu Urzędu Miejskiego w Radomiu.

W godzinach ok. 12:50- 14:10, ul. Niedziałkowskiego na odcinku między ulicami Żeromskiego a Skłodowskiej-Curie będzie zamknięta dla ruchu kołowego. Zalecane objazdy będą przebiegały w obie strony ulicami 25 Czerwca i Kelles-Krauza.

Objazdami, w powyższych godzinach, pojadą również autobusy linii nr 19. Będą kursowały następującym objazdem (w obydwu kierunkach): Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Kelles-Krauza, Niedziałkowskiego, Kilińskiego, Stańczyka, Malczewskiego. Objazd dotyczy kursów o godzinach o 12:36 i 13:16 z pętli Malenice oraz o 13:03 i 13:33 z pętli Obozisko.

mapka objazdu: MZDiK

Na trasie objazdowej będą obowiązywały wszystkie stałe przystanki. Nieczynne będą wówczas przystanki Słowackiego / Żeromskiego 01 (w kierunku Żeromskiego) oraz Żeromskiego / Słowackiego 02 (w kierunku 25 Czerwca).

Ze względu na krótki okres obowiązywania tych korekt nie będą one uwzględnione w Systemie Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (na wyświetlaczach na przystankach bezpośrednio za obszarem objętym powyższymi zmianami przewidywane czasy odjazdów mogą wtedy różnić się od rzeczywistych). Wszyscy uczestnicy ruchu proszeni są o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca uroczystości oraz o stosowanie się do ewentualnych poleceń policjantów albo strażników miejskich, kierujących ruchem w tym rejonie.

Roman Furciński, źródło: MZDiK

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt