• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios4_290

Komediowy początek jesieni w kinie Helios!

2 września 2022

Sieć kin Helios przygotowała repertuar na nadchodzący tydzień tak, aby wszyscy widzowie z uśmiechem powitali jesień. Zapraszamy wszystkich widzów na filmową przygodę.

Czy pech może przynieść szczęście? A może nawet miłość? Brawurowa komedia romantyczna  „Szczęścia chodzą parami” już w najbliższy piątek rozbawi do łez widzów Helios. Bohaterką filmu jest Malwina, przebojowa projektantka samochodów, która zakochuje się w Brunonie, wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię katastrof…

Jako drugą premierę widzowie zobaczą zaskakującą komedię o absurdach naszej rzeczywistości i tematach, których w polskim kinie jeszcze nie było! Dwa zwalczające się środowiska, dwa przeciwstawne pomysły na życie, a w tym wszystkim ona, on… i miłosne uczucie wystawione na największą próbę. Pełen luz, salwy śmiechu, wartka akcja i kompletny brak cenzury – wszystko to w znalazło się w gwiazdorskim filmie „Kryptonim Polska”.

Co oprócz premier? Na młodych widzów czeka animowana komedia „JAK ZOSTAŁEM SAMURAJEM”. Bohater filmu – pies Hank marzy, aby zostać… samurajem! Widzowie uśmieją się do łez obserwując jego szkolenie pod okiem… kociego Mistrza. Warto zobaczyć również pozostałe animacje – „Minionki: Wejście Gru”„Pies w rozmiarze XXL” oraz „DC Liga Super- Pets”.

Na duży ekran powrócili też bohaterowie kultowej serii AFTER – Tessa i Hardin. W najnowszej odsłonie „AFTER 4. Bez siebie nie przetrwamy” ich związek ponownie zostanie wystawiony na ciężką próbę.

Sympatyków powieści „Gdzie śpiewają raki” przyciągnie pewnie pełna emocji i wzruszeń historia wrażliwej Kyi, która w młodości została porzucona przez własną rodzinę i dorastała samotnie na bagnach. Życie doświadczy ją ponownie, kiedy na mokradłach znalezione zostaje ciało młodego chłopaka, a miejscowi zwrócą się przeciwko Kyi…

Duże emocje czekać będą na widzów, którzy wybiorą się na thriller „Bestia” lub wsiądą do pociągu pędzącego do Tokio z bohaterami filmu „Bullet Train”. To chyba ostatnia okazja, by śledzić powietrzne zmagania dzielnych pilotów w filmie „Top Gun: Maverick”.

5 września Kino Konesera zaprosi widzów na film “Chungking Express!”. Dwóch hongkońskich gliniarzy o złamanych sercach, dwie przewrotne historie o niemożliwych spotkaniach, historie urzekające i zagadkowo traktujące o samotności i mijaniu się w tłumie. Obraz ze swoją neonowo-chropowatą stylistyką stał się jednym z najważniejszych filmów definiujących estetykę lat 90. oraz punktem odniesienia dla całego pokolenia twórców.

8 września cykl Kultura Dostępna zaprezentuje komedię „Jakoś to będzie”, w której widzowie poznają trzech życiowych nieudaczników, kumpli od dziecka, wciąż kombinują jak się dorobić, żeby się nie narobić. Ciągłe ślizganie się przez życie średnio im wychodzi, ale teraz wpadają na „genialny plan”, z którym ma być inaczej.

Po szczegółowe informacje dotyczące super-repertuaru warto zajrzeć na stronę www.helios.pl oraz do nowej, mobilnej aplikacji Heliosa.

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera: Chungking Express (2D/PL – od 16 lat) – 05.09 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Jakoś to będzie (2D/PL – od 15 lat) – 08.09 godz. 18:00 

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery:

Szczęścia chodzą parami (2D/PL – od 13 lat)

Kryptonim Polska (2D/PL – od 15 lat)

Projekty Specjalne:

Helios na scenie: Andre Rieu. Niech znów nastaną szczęśliwe dni (2D/PL – od 13 lat) – 07.09 godz. 18.00

Kino Konesera: Chungking Express (2D/PL – od 16 lat) – 05.09 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Jakoś to będzie(2D/PL – od 15 lat) – 08.09 godz. 13:00 i 18:00 

Pozostałe tytuły:

After 4. Bez siebie nie przetrwamy (2D/napisy – od 15 lat)

Bestia (2D/napisy – od 15 lat)

Jak zostałem Samurajem (2D/dubbing – od 6 lat)

DRAGON BALL SUPER: Super Hero (2D/napisy, 2D/dubbing – od 10 lat)

Gdzie śpiewają raki (2D/napisy – od 15 lat)

Pies w rozmiarze XXL (2D/dubbing – od 7 lat)

Bullet Train (2D/napisy – od 15 lat)

DC Liga Super-Pets (2D/dubbing – od 6 lat)

Minionki: Wejście Gru (2D/dubbing – b.o.)

Top Gun: Maverick (2D/napisy – od 13 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 02-08.09.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt