• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

kino_helios_290_3

W Heliosie wakacje się nie kończą!

24 sierpnia 2022

Dowodem na to, że wakacyjny nastrój wciąż trwa, są nadchodzące premiery, które tradycyjnie przypadają na piątek, a w tym tygodniu także wyjątkowo – na środę! Co kręci kobiety, co podnieca mężczyzn, a czego się obawiają?

Czy pech może przynieść szczęście? A może nawet miłość? Na te pytania widzowie znajdą odpowiedź w brawurowej komedii romantycznej „Szczęścia chodzą parami”, którą kina Helios zaprezentują przedpremierowo już w najbliższy weekend. Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof…

W najbliższy piątek premierę będzie miała animowana komedia „Jak zostałem samurajem”, która rozbawi całą rodzinę! Bo powiedzmy sobie szczerze: pies nie jest materiałem na samuraja. Co innego kot. Kot to urodzony samuraj. Ma wrodzoną grację, szybkość i pazury ostre jak samurajski miecz. Hank od szczeniaka marzy o tym, by zostać samurajem dlatego przybywa na kocią wyspę, by pobierać nauki u słynnego wojownika. Legendarny złoczyńca, największy wróg kociego rodu, przypływa na wyspę, by przegnać z niej wszystkie koty. Tylko Hank może stawić mu czoła, ale nie zdoła zrobić tego sam. Musi przekonać kocią brać, że warto zaufać psu i stanąć łapę w łapę do walki!

Fanów thrillerów zaciekawi pewnie film „Bestia”. Na ojca i jego dwie nastoletnie córki poluje potężny lew, który chce udowodnić, że sawanna ma tylko jednego drapieżnika.

Do kin powraca także kolejna część gorącej serii – film „AFTER 4. Bez siebie nie przetrwamy”. Tym razem widzowie zobaczą Tessę i Hardina w sytuacji, w której na jaw wychodzą ich rodzinne tajemnice…  To najtrudniejsza z prób, na jaką wystawi ich los. Czy kochankowie docenią prawdziwe uczucie, gdy odkryją, że całe dotychczasowe życie było kłamstwem? Emocje jakich dotąd nie było czekają na widzów już od najbliższej środy, 24 sierpnia.

Piątkowy wieczór przyniesie natomiast wyjątkową szansę na przypomnienie sobie wszystkich poprzednich części tego słynnego romansu podczas Nocnego Maratonu Filmowego. To będzie gorąca noc pełna uczuć, doznań i namiętności. Taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli zasnąć żadnemu z widzów.

Helios zaprasza widzów także na pełną wzruszeń podróż z filmem „Gdzie śpiewają raki”. To historia niezwykle wrażliwej dziewczyny Kyi, która w młodości została porzucona przez własną rodzinę i dorastała samotnie na bagnach…

Kultura anime przechodzi w Polsce renesans i coraz więcej filmów trafia na ekrany kin. Tak też jest w przypadku ostatniego głośnego tytułu: „Dragon Ball Super: Super Hero”.

28 sierpnia Filmowe Poranki Heliosa zapraszają najmłodszych widzów na spotkanie na dużym ekranie z Biedronką i Czarnym Kotem, ta dwójka super-bohaterów czeka na widzów w ostatnią niedzielę wakacji. Dla tych, którzy jeszcze nie znają serii „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” to historia dwójki licealistów, Marinette i Adrien, którzy zostają wybrani na super-bohaterów Paryża. Każde z nich ma Miraculum – biżuterię dającą im nadludzką moc. Ich misją jest powstrzymanie Władcy Ciem, siejącego spustoszenie w całym mieście.

29 sierpnia Kino Konesera zaprosi widzów na komedię „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” i za nic mają postanowienie poprawy. Najzabawniejsza francuska rodzina powraca, by znów rozbroić widzów humorem w trzeciej części wielkiego hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Tym razem do przebojowej ekipy z Christianem Clavierem na czele dołączają nowi teściowie, a to oznacza kolejne kłopoty dla bohaterów i jeszcze więcej salw śmiechu w salach kin!

1 września cykl Kultura Dostępna zaprezentuje film „Miłość jest blisko” – klasykę gatunku spod znaku kupidyna, w której dwójka głównych bohaterów zna się od dziecka, a szukają miłości nie tam, gdzie powinni! Gwiazdorska obsada i zabawne dialogi gwarantują dobrą zabawę.

Po szczegółowe informacje dotyczące super-repertuaru warto zajrzeć na stronę www.helios.pl oraz do nowej, mobilnej aplikacji Heliosa.

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera: A oni dalej grzeszą, dobry Boże! (2D/PL – od 15 lat) – 29.08 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Miłość jest blisko (2D/PL – od 13 lat) – 01.09 godz. 18:00 

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Przedpremiera:

Szczęścia chodzą parami (2D/PL – od 13 lat)

Premiery:

After 4. Bez siebie nie przetrwamy (2D/napisy – od 15 lat)

Bestia (2D/napisy – od 15 lat)

Jak zostałem Samurajem (2D/dubbing – od 6 lat)

Projekty Specjalne:

Maraton After (2D/napisy – od 15 lat) – 26.08 godz. 22.00

Filmowe Poranki: Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, cz. 5 (2D/dubbing – od 7 lat) – 28.08 godz. 10.30

Kino Konesera: A oni dalej grzeszą, dobry Boże! (2D/PL – od 15 lat) – 29.08 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Miłość jest blisko (2D/PL – od 13 lat) – 01.09 godz. 13:00 i 18:00 

Pozostałe tytuły:

DRAGON BALL SUPER: Super Hero (2D/napisy, 2D/dubbing – od 10 lat)

Gdzie śpiewają raki (2D/napisy – od 15 lat)

Pies w rozmiarze XXL (2D/dubbing – od 7 lat)

Nie! (2D/napisy – od 15 lat)

Każdy wie lepiej (2D/PL – od 15 lat)

Bullet Train (2D/napisy – od 15 lat)

DC Liga Super-Pets (2D/dubbing – od 6 lat)

Minionki: Wejście Gru (2D/dubbing – b.o.)

Top Gun: Maverick (2D/napisy/ATMOS – od 13 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 26.08-01.09.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt