• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

kino_helios_290_3

Przygodowy sierpień w kinie Helios!

10 sierpnia 2022

Nadchodzący repertuar i moc nowości na ekranach kin Helios gwarantują widzom mega rozrywkę i pełne spektrum emocji.

W najbliższy piątek widzowie będą mieli szansę poznać jedynego w swoim rodzaju bohatera, który skradnie ich serca w filmie „Kurozając i zagadka Chomika Ciemności”. Znaleziony w dżungli i przygarnięty przez słynnego zajęczego podróżnika Króla Piotra Kurozając, dorastał marząc o wielkich przygodach. Teraz gotów jest podjąć każde wyzwanie, żeby udowodnić światu, że nawet ktoś tak nietypowy może zostać bohaterem!

W premierowy weekend (13 i 14 sierpnia) na najmłodszych kinomanów czekają wyjątkowe pokazy tej pozytywnej animacji połączone z konkursami i filmowymi nagrodami. Kolorowy Kurozając przywita wszystkie dzieciaki w kinach Helios!

Drugą premierą jest najnowszy film Jordana Peele’a „NIE!”, opowiadający o mieszkańcach pewnego miejsca w Kalifornii, którzy dokonują mrożącego krew w żyłach odkrycia… Co to jest „zły cud”? Taką zagadkę ma dla widzów twórca obrazów „Uciekaj!” i „To my”.

Oprócz premier zapraszamy na „Bullet Train” z Bradem Pittem w roli pechowego zabójcy o kryptonimie „Biedronka”, który po zbyt wielu nieudanych próbach i psychoterapii wraca do gry z nadzieją na spokojną pracę. Nie jest mu to jednak dane i przyjmując nowe zlecenie wpada w sam środek szalonej akcji, która rozgrywa się w najszybszym pociągu świata podróżującym po współczesnej Japonii.

Dla najmłodszych mamy aż trzy propozycje.

„Lena i Śnieżek” to historia nieśmiałej nastolatki, która szuka swojego miejsca po przeprowadzce do nowego miasteczka. Los szybko znajduje jej nowego kumpla, jest nim małe lwiątko uciekające przed kłusownikami. Śnieżek, bo tak go nazywa, staje się jej przyjacielem i największą tajemnicą.

„DC Liga Super-Pets” to pełna humoru animacja, w której widzowie będą mogli zobaczyć ulubionych superbohaterów w innej niż dotychczas roli.

Wisienką na repertuarowym torcie familijnym jest niekwestionowany filmowy król lata – film „Minionki: Wejście Gru”.

Propozycja dla nieco starszej widowni to nowa polska komedia „Każdy wie lepiej”. Para głównych bohaterów to Ania i Grzesiek – oboje po nieudanych związkach, z ex małżonkami i dziećmi. Próbują na nowo stworzyć rodzinę z połączenia tych dwóch światów. Klasyczny patchwork, który nie jest łatwą układanką, zwłaszcza, że najbliższa rodzina nie pomaga, a knuje za ich plecami…

Panie będą miały szansę obejrzeć ten film także w środę, 17 sierpnia w wyjątkowej atmosferze cyklicznej imprezy Kino Kobiet.

W poniedziałek, 15 sierpnia Kino Konesera zaprosi widzów na film „Paryż, 13. Dzielnica”. Akcja filmu rozgrywa się pośród wieżowców paryskiego blokowiska, tamtejszego Chinatown. Na tle surowej architektury uczucia i ciała bohaterów wydają się szczególnie kruche i podatne na zranienie. Trzy kobiety i jeden mężczyzna, a w tle miłość, seks i przyjaźń. Elektryzujący portret współczesnych kochanków.

18 sierpnia cykl Kultura Dostępna zaprezentuje „Film Balkonowy” w którym reżyser Paweł Łoziński przygląda się ludziom ze swojego balkonu. Przechodzą uśmiechnięci, smutni, zamyśleni, zagapieni w telefony, młodzi i starzy. Mieszkańcy dzielnicy albo przypadkowi goście. Autor zaczepia, zadaje pytania, rozmawia o tym jak radzą sobie z życiem. Ciekawe doświadczenie warte uwagi każdego widza.

Po szczegółowe informacje dotyczące sierpniowego repertuaru warto zajrzeć na stronę www.helios.pl oraz do nowej, mobilnej aplikacji Heliosa. Wcześniejszy zakup biletu to nie tylko gwarancja zajęcia ulubionego miejsca w kinowej sali, ale także korzystniejsza cena.

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera – Paryż, 13. Dzielnica (2D/napisy od 16 lat) – 15.08 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Film balkonowy (2D/PL – od 12 lat) – 18.08 godz. 18:00 

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery:

Kurozając i zagadka chomika ciemności (2D/dubbing – od 6 lat)

Nie! (2D/napisy, 2D/napisy/ATMOS – od 15 lat)

Projekty Specjalne:

Helios dla dzieci: Kurozając i zagadka chomika ciemności – seanse z konkursami – 13.08 i 14.08 godz. 12.30

Kino Konesera – Paryż, 13. Dzielnica (2D/napisy od 16 lat) – 15.08 godz. 18.00

Kino Kobiet: Każdy wie lepiej (2D/PL – od 15 lat) – 17.08 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Film balkonowy (2D/PL – od 12 lat) – 18.08 godz. 13:00 i 18:00 

Pozostałe tytuły

Każdy wie lepiej (2D/PL – od 15 lat)

Bullet Train (2D/napisy, 2D/napisy/ATMOS – od 15 lat)

Lena i Śnieżek (2D/dubbing – od 7 lat)

DC Liga Super-Pets (2D/dubbing, 2D dubbing/ATMOS – od 6 lat)

Thor: Miłość i grom (2D dubbing – od 13 lat)

Minionki: Wejście Gru (2D/dubbing – b.o.)

Elvis (2D/napisy – od 15 lat)

Top Gun: Maverick (2D/napisy – od 13 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 12-18.08.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt