• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios2aa_920

Helios prezentuje pełen akcji letni repertuar!

3 sierpnia 2022

W sierpniu sieć kin Helios przygotowała dla swoich widzów kolejną porcję filmowych emocji i spotkań z największymi gwiazdami na dużym ekranie!

Pierwsza premiera nadchodzącego weekendu to pełna humoru i wzruszeń komedia „Każdy wie lepiej”, opowiadająca o parze zakochanych, którzy stają się celem intrygi najbliższych. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele rożni, ale mają wspólny cel – rozbić związek Ani i Grzesika. Czy nowa relacja ma szansę przetrwać najazd swoich rodzin? Widzowie przekonają się już w najbliższy piątek.

Kolejna z nowości to familijne kino przygodowe „Lena i Śnieżek”. Para złodziejaszków kradnie białe lwiątko na zlecenie bogatego kolekcjonera zwierząt. Nic nie idzie jednak zgodnie z planem i maluch ucieka. Przypadkiem znajduje go nieśmiała nastolatka Lena. Dziewczyna boi się jednak, że lwiątko może jej zostać odebrane i dlatego postanawia ukrywać je przed tatą i resztą świata. Kiedy zdradza swój sekret niewłaściwej osobie, zaczynają się kłopoty, a na trop Śnieżka ponownie wpadają złodzieje. Czy Lena zdoła ochronić przyjaciela przed grożącym mu niebezpieczeństwem? Mały lew – wielka przyjaźń – to trzeba zobaczyć w kinie!

Na ten film czekały miliony widzów! „Bullet Train” to szalona, nieustająca jazda przez współczesną Japonię w towarzystwie Brada Pitta. Wciela się on w tej produkcji w rolę pechowego zabójcy o imieniu “Ladybug”, który po zbyt wielu nieudanych próbach chciałby spokojnie wykonywać swoją pracę. Los jednak ma inne plany, ponieważ jego najnowsza misja stoi na kursie kolizyjnym ze śmiertelnie niebezpiecznymi przeciwnikami z całego świata. Wszyscy mają powiązane, ale sprzeczne cele – w najszybszym pociągu świata… a Ladybug musi wymyślić, jak z niego wysiąść. Zapowiada się niezła jazda!

Na ekranach kin Helios wciąż szaleją zwierzaki z super mocami pod przywództwem psa Krypto, którego właścicielem jest sam Superman. „DC Liga Super-Pets” to pełna humoru i żartów sytuacyjnych animacja, w której pupile ratują herosów z Ligi Sprawiedliwości! Jeżeli komuś umknęły filmowe hity lata to nic straconego, bo na ekranach sieci kin Helios wciąż można spotkać „Minionki: Wejście Gru”, Toma Cruise’a w „Top Gun: Maverick” czy Boga Piorunówwkolejnej części brawurowej serii „Thor: Miłość i Grom”.

W poniedziałek, 8 sierpnia Kino Konesera zaprosi widzów na film „Księgarnia w Paryżu”. Życie Vincenzo kręci się wokół miłości do książek oraz dotkniętej niepełnosprawnością córki Albertyny. Mężczyzna jest zgorzkniały, melancholijny i uważa, że już nic dobrego w życiu go nie spotka. Pewnego dnia do jego księgarni wpada Yolande. To żywiołowa, ekscentryczna, zabawna i piękna kobieta. Oczarowany jej życiową energią Vincenzo znów zaczyna odczuwać emocje, o których istnieniu już dawno zapomniał, odkrywając na nowo uroki życia.

11 sierpnia cykl Kultura Dostępna zaprezentuje natomiast film „Piosenki o miłości”.To opowieść o walce o niezależność i dochodzeniu do własnego głosu. Ten film to mocny, nowy głos polskiego kina, jak najlepszy indie-popowy kawałek uderzający w najczulsze struny – tam gdzie miłość spotyka się z kalkulacją, a pasja z karierą. Ona jest skromną dziewczyną, on pochodzi z zamożnej rodziny. Ona śpiewa o tym, co jej w duszy gra, on marzy o wydaniu płyty, którą utarłby nosa sławnemu ojcu-aktorowi. Czy dwa tak różne brzmienia mogą się zestroić? Ile razy w życiu możliwy jest bis? Tego spotkania absolutnie nie można przegapić!

Po szczegółowe informacje dotyczące sierpniowego repertuaru warto zajrzeć na stronę www.helios.pl oraz do nowej, mobilnej aplikacji Heliosa. Wcześniejszy zakup biletu to nie tylko gwarancja zajęcia ulubionego miejsca w kinowej sali, ale także korzystniejsza cena.

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera – Księgarnia w Paryżu (2D/napisy od 15 lat) – 08.08 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Piosenki o miłości (2D/PL – od 15 lat) – 11.08 godz. 18:00

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery:

Każdy wie lepiej (2D/PL – od 15 lat)

Bullet Train (2D/napisy, 2D/napisy/ATMOS – od 15 lat)

Lena i Śnieżek (2D/dubbing – od 7 lat)

Projekty Specjalne:

Kino Konesera – Księgarnia w Paryżu (2D/napisy od 15 lat) – 08.08 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Piosenki o miłości (2D/PL – od 15 lat) – 11.08 godz. 13:00 i 18:00

Pozostałe tytuły

DC Liga Super-Pets (2D/dubbing, 2D dubbing/ATMOS – od 6 lat)

Thor: Miłość i grom (2D napisy, 2D dubbing – od 13 lat)

Minionki: Wejście Gru (2D/dubbing – b.o.)

Elvis (2D/napisy – od 15 lat)

Top Gun: Maverick (2D/napisy – od 13 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 05-11.08.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt