• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider||Utrudnienia w ruchu

utrudnienia_w_ruchu3_920

Wieczorny przejazd rolkarzy

29 lipca 2022

Dziś, grupa osób poruszających się na rolkach po raz kolejny przejedzie ulicami Radomia. Będą utrudnienia w ruchu w różnych częściach miasta.

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, przejazd rolkarzy (Nightskating) zaplanowany jest dzisiaj w godzinach ok. 20:00-22:00. Rozpocznie się on na placu Jagiellońskim (przy budynku teatru). Następnie uczestnicy ulicami: Kelles-Krauza, Niedziałkowskiego, Żeromskiego, Słowackiego, 25 Czerwca, Waryńskiego, Traugutta, Narutowicza, Kościuszki, Planty, Traugutta, Beliny-Prażmowskiego, trasą N-S, Żeromskiego (jezdnią obok wiaduktu i przez wiadukt), Lubelską, Kochanowskiego, Odrodzenia, Długojowską, Ogrodniczą, Słowackiego, aleją Grzecznarowskiego, Jana Pawła II, Pallotyńską, Młodzianowską, Mariacką, Limanowskiego, Mireckiego, Wernera, Kelles-Krauza, Struga, Żwirki i Wigury, 11 Listopada, Warszawską, Kusocińskiego, Chrobrego, Pileckiego i Kelles-Krauza – ponownie na plac Jagielloński (przy budynku teatru), gdzie ma nastąpić zakończenie zgromadzenia.

Przejazd będzie się odbywał pod nadzorem Policji i Straży Miejskiej. Uczestnicy będą zajmować maksymalnie dwa pasy ruchu w jednym kierunku. Będą tymczasowe utrudnienia w ruchu kołowym  i kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich na wszystkich liniach.

Wszyscy uczestnicy proszeni są o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdu kolumny oraz o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Roman Furciński, źródło: MZDiK

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt