• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios_290_1

Repertuar kina Helios pełen superbohaterów!

27 lipca 2022

Każdy widz ma swoją ulubioną postać z filmu, która jest dla niego wzorem i inspiracją. W najbliższym repertuarze kina Helios można znaleźć superbohaterów dużego formatu… i nie tylko – począwszy od nowości: super-zwierzaków obdarzonych niesamowitymi mocami, na słynnych bohaterach komiksowych kończąc. Kino zaprasza wszystkich widzów do swojego bogatego, filmowego multiwersum! 

Wszystkim fanom superbohaterów dobrze znane są ich moce, a czy wiadomo jakimi zdolnościami obdarzone są ich zwierzaki?

O tym będzie można się przekonać już w najbliższy piątek wybierając się na film „DC Liga Super-Pets”. Tym razem to właśnie pupile herosów z Ligi Sprawiedliwości pokażą na co je stać! Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Zielona Latarnia i Aquaman nie są na pierwszym planie,  ponieważ zostają uprowadzeni przez złowieszczą Świnkę Morską Lulu! Całej operacji ich uwolnienia przewodzi Superpies Krypto, który był do tej pory nierozłączny ze swym przyjacielem – Supermanem. Krypto musi przekonać niesforną grupę zwierzaków, których właścicielami są właśnie członkowie Ligi – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów.

Nawet gdyby lato było pochmurne, to i tak za sprawą Minionków wszystko dookoła stałoby się słonecznie żółte. Polscy widzowie pokazali jak bardzo kochają tych zabawnych bohaterów i że dwa miliony sprzedanych biletów na animację „Minionki: Wejście Gru” to żaden problem! Wszyscy czekali na wyjaśnienie jak narodził się największy złoczyńca świata – Gru i jak poznał się z Minionkami, które pomogły mu w realizacji marzeń i niecnych planów… Teraz już wszystko staje się jasne!

W repertuarze Helios znajduje się także równie gorąca animacja – „Niezgaszalni” opowiadająca o nastolatce, która marzy o tym, by zostać strażaczką oraz film dla najmłodszych widzów „Pamiętniki Tatusia Muminka”.

Universum Marvela jest wciąż na topie we wszystkich kinach Helios z nowymi przygodami Boga Piorunów – „Thor: Miłość i Grom” w roli głównej.

Ponadto, w repertuarze Helios nadal goszczą filmy: „Na chwilę na zawsze”, „Elvis” oraz „Top Gun: Maverick”.

W ostatnią niedzielę lipca Filmowe Poranki przywitają najmłodszych widzów popularną serią „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” w najnowszej odsłonie.

Dwoje licealistów, Marinette i Adrien, zostaje wybranych na super-bohaterów Paryża: Biedronkę i Czarnego Kota. Każde z nich ma Miraculum, biżuterię połączoną z magicznymi stworzeniami, które dają im moc. Ich misją jest powstrzymanie Władcy Ciem, siejącego spustoszenie w mieście, tworząc coraz to groźniejszych super-złoczyńców. Tradycyjnie niedzielną projekcję poprzedzają konkursy i zabawy w sali kinowej.

1 sierpnia Kino Konesera zaprosi widzów na film „Titane”, który został nagrodzony Złotą Palmą w Cannes w 2021 roku. Główna bohaterka Alexia morduje bez mrugnięcia okiem, ale gdy w ślad za nią rusza kordon policji, upodabnia się do zaginionego przed laty syna komendanta straży pożarnej. Po drodze zachodzi jednak w ciążę z… samochodem.

W czwartek, 4 sierpnia cykl Kultura Dostępna zaprezentuje natomiast film „Moje wspaniałe życie”. Produkcja pokazuje życie kobiety po 40-ce, która prowadzi podwójne życie. Z jednej strony to kochająca żona i matka, a z drugiej – zwariowana do granic kobieta realizująca skryte pragnienia i uwikłana w romans z kolegą z pracy. Wszystko jednak ma swój koniec, a „perfekcyjny” plan okazuje się mieć luki.

Po szczegółowe informacje dotyczące super-repertuaru warto zajrzeć na stronę www.helios.pl oraz do nowej, mobilnej aplikacji Heliosa. Wcześniejszy zakup biletu to nie tylko gwarancja zajęcia ulubionego miejsca w kinowej sali, ale także korzystniejsza cena.  

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera – Titane (2D/napisy od 18 lat) – 01.08 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Moje wspaniałe życie (2D/PL – od 15 lat) – 04.08 godz.18:00

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery:

DC Liga Super-Pets (2D/dubbing, 2D dubbing/ATMOS – od 6 lat)

Projekty Specjalne:

Filmowe Poranki: Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, cz. 4 (2D/dubbing b.o.) – 31.07 godz. 10:30

Kino Konesera – Titane (2D/napisy od 18 lat) – 01.08 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Moje wspaniałe życie (2D/PL – od 15 lat) – 04.08 godz. 13:00 i 18:00

Pozostałe tytuły

Pamiętniki Tatusia Muminka (2D/dubbing – od 5 lat)

Niezgaszalni (2D/dubbing – od 6 lat)

Na chwilę, na zawsze (2D/PL – od 15 lat)

Thor: Miłość i grom (2D napisy, 2D napisy Atmos, 2D dubbing, od 13 lat)

Minionki: Wejście Gru (2D/dubbing – b.o.)

Elvis (2D/napisy, 2D/ATMOS/napisy – od 15 lat)

Top Gun: Maverick (2D/napisy, 2D/ATMOS/napisy – od 13 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 29.07-04.08.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt