• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Utrudnienia w ruchu

utrudnienia_w_ruchu3_920

Święto Policji. Festyn, ale i utrudnienia w ruchu

27 lipca 2022

Dziś obchodzone jest w Radomiu Święto Policji. Będzie przemarsz policjantów i festyn przy Placu Jagiellońskim. Już od rana zamknięty jest odcinek ul. Kelles-Krauza. Utrudnienia potrwają do godz. ok. 19.

Uroczyste obchody Święta Policji garnizonu mazowieckiego i Policji radomskiej rozpoczną się Mszą świętą w Kościele Garnizonowym o godz. 12. Po nabożeństwie nastąpi przemarsz pododdziałów, ok. godz. 13:00-13:15, z pl. Konstytucji 3 Maja (sprzed kościoła garnizonowego) przez ul. Focha na Plac Jagielloński, na którym o godz. 13.30 rozpocznie się część oficjalna. O godz. 15-17 odbędzie się festyn rodzinny. Będzie można obejrzeć policyjne pojazdy (radiowozy, motocykle, quady), sprzęt i wyposażenie m.in. kontrterrorystów oraz techników krminalistyki, pokazy tresury psów.

Nie zabraknie zabaw, gier i konkursów. Na symulatorze dachowania będzie można przekonać się co się dzieje w aucie podczas dachowania i dlaczego należy zapinać się w pasy bezpieczeństwa oraz nie pozostawiać luzem przedmiotów.

Ma być również symulator jazdy 3D.

Fot. ilustracyjnie

Utrudnienia w ruchu

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z organizacją w/w obchodów i festynu, już od godz. ok. 7:00 zamknięty jest fragment ul. Kelles-Krauza, a w godzinach ok. 13:00-13:15 wystąpią utrudnienia związane z przemarszem.

Odcinek ul. Kelles-Krauza przebiegający przez Pl. Jagielloński, tzn. od ul. Struga do gmachu Teatru Powszechnego, został wyłączony z ruchu kołowego.

Zalecane objazdy w kierunku wschodnim będą w tym czasie przebiegały ulicami: Kelles-Krauza, Struga, Pileckiego i Kelles-Krauza, natomiast w kierunku zachodnim ulicami: Kelles-Krauza, Staszica, Kilińskiego i Focha do Pl. Jagiellońskiego.

Przemarsz z placu Konstytucji 3 Maja do Placu Jagiellońskiego (przy teatrze) może spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu oraz ewentualne opóźnienia w kursowaniu autobusów linii 19.

Wszyscy uczestnicy ruchu proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca imprezy oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania dróg bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez organizatorów.

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt