• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios920

Letni repertuar kina Helios pełen atrakcji!

20 lipca 2022

Helios, z myślą o kinomanach uruchomił na okres dwóch miesięcy akcję promocyjną „Kino na wakacje taniej przez aplikację”. Bilety zakupione przez nową aplikację mobilną Helios dostępne będą w bardzo atrakcyjnej cenie na dowolnie wybrany film do końca sierpnia. 

W najbliższy weekend, 23 i 24 lipca, Helios ma przygotowaną niespodziankę dla wszystkich fanów superbohaterów i… ich pupili! Szykują się niesamowite emocje na przedpremierowych pokazach połączonych z konkursami i filmowymi nagrodami najnowszej animacji z Uniwersum DC.

Tym razem to zwierzaki „DC Liga Super-Pets” przybędą na ratunek porwanym herosom. Superpies Krypto i Superman są nierozłącznymi przyjaciółmi o tych samych supermocach, dzięki którym zwalczają przestępczość w Metropolis. Superman, razem z resztą Ligi Sprawiedliwości, zostaje jednak uprowadzony… Co zrobi Krypto? Szykuje się nieziemska przygoda!

Premierowo w piątek na ekranach kin zagoszczą bohaterowie serialu, na którym wychowały się pokolenia. Muminki powracają w pełnometrażowym filmie „Pamiętniki tatusia Muminka”, w którym widzowie poznają heroizm taty, jego pełne przygód dzieciństwo i napotkane na drodze życia postaci włącznie z historią jak zaprzyjaźnił się z duchem…

To historia dla najmłodszych, która pozwoli również rodzicom przenieść się do czasów swojego dzieciństwa i przypomnieć sobie wieczory spędzone z Muminkami. 

Universum Marvela jest wciąż na topie we wszystkich kinach Helios z nowymi przygodami Boga Piorunów – „Thor: Miłość i Grom” w roli głównej. Taika Waititi drugi raz udowadnia widzom swoje nieszablonowe podejście do tematu i zabiera wszystkich na niezwykłą przejażdżkę, w której tym razem Thor stoczy walkę z galaktycznym zabójcą Gorrem.

Ponadto w tym tygodniu starsi widzowie mogą obejrzeć: nową polską produkcję „Na chwilę na zawsze”, film obyczajowy „Powodzenia, Leo Grande”, „Elvis” oraz „Top Gun: Maverick”. 

Na młodszych widzów czeka najnowsza część filmu „Minionki: Wejście Gru” oraz animacja „Niezgaszalni”. 

22 lipca zapraszamy na Wakacyjny Maraton Grozy z aż dwiema premierami!

W ciągu jednej nocy pokażemy cztery horrory, po których jeszcze długo będziecie chcieli zasypiać przy włączonym świetle. Na początek najnowszy film Davida Cronenberga „ZBRODNIE PRZYSZŁOŚCI” z Viggo Mortensenem i Kristen Stewart w rolach głównych. Drugą premierą tej nocy będzie wciągające w mroczną otchłań „PODZIEMIE STRACHU”! Po chwili przerwy poczucie grozy będzie tylko narastać w „DWELLING”, by osiągnąć szczyt nad ranem, w „THE CANAL”.

25 lipca Kino Konesera zaprosi widzów na film „Książę”, którego akcja toczy się w Wielkiej Brytanii gdzie z Galerii Narodowej zostaje skradziony bezcenny portret Księcia Wellingtona pędzla wielkiego Goyi. Policja podejrzewa o kradzież zorganizowaną szajkę, a obraz „pożyczył sobie” skromny i poczciwy taksówkarz z Newcastle. To z pewnością jego największy życiowy wyskok, ale cel jak zawsze jest szlachetny…

28 lipca cykl Kultura Dostępna zaprezentuje „Marzec ’68” – porywającą opowieść o trudnej miłości dwojga młodych ludzi na tle burzliwych marcowych wydarzeń. To czas protestów studentów wywołanych zakazem wystawiania „Dziadów” w styczniu 1968 roku i marcowego przemówienia Gomułki, które przesądziło o represjach, masowej emigracji i wydaleniach obywateli pochodzenia żydowskiego z PRL.

Po szczegółowe informacje dotyczące repertuaru warto zajrzeć na stronę www.helios.pl oraz do nowej, mobilnej aplikacji Heliosa. Wcześniejszy zakup biletu to nie tylko gwarancja zajęcia ulubionego miejsca w kinowej sali, ale także korzystniejsza cena. Do zobaczenia! 

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera – Książę (2D/napisy od 13 lat) – 25.07 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Marzec’68 (2D/PL – od 15 lat) – 28.07 godz. 18:00 

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery:

Pamiętniki Tatusia Muminka (2D/dubbing – od 5 lat)

Projekty Specjalne:

Wakacyjny Maraton Grozy – 22.07 godz. 23.00

Helios dla dzieci – DC Liga Super-Pets  – seanse z konkursami (2D/dubbing od 6 lat) – 23 i 24.07 godz. 10:00, 12.30

Kino Konesera – Książę (2D/napisy od 13 lat) – 25.07 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Marzec’68 (2D/PL – od 15 lat) – 28.07 godz. 13:00 i 18:00 

Pozostałe tytuły

Niezgaszalni (2D/dubbing – od 6 lat)

Na chwilę, na zawsze (2D/PL – od 15 lat)

Powodzenia, Leo Grande (2D/ napisy – od 15 lat)

Thor: Miłość i grom (2D napisy, 2D napisy Atmos, 2D dubbing, od 13 lat)

Minionki: Wejście Gru (2D/dubbing – b.o.)

Jurassic World: Dominion (2D/dubbing – od 13 lat)

Elvis (2D/napisy, 2D/ATMOS/napisy – od 15 lat)

Top Gun: Maverick (2D/napisy, 2D/ATMOS/napisy – od 13 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 22-28.07.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt