• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios920

Repertuar Helios pełen letnich hitów!

13 lipca 2022

Kino Helios, z myślą o kinomanach uruchomiło na okres dwóch miesięcy akcję promocyjną „Kino na wakacje taniej przez aplikację”. Bilety zakupione przez nową aplikację mobilną Helios dostępne będą w bardzo atrakcyjnej cenie na dowolnie wybrany film do końca sierpnia.

Pierwsza nowość, która pojawi się na ekranach w nadchodzącym tygodniutofilm „Na chwilę, na zawsze”, której bohaterami sąprzebojowa idolka nastolatków oraz popularny niegdyś piosenkarz z mroczną tajemnicą. Ich spotkanie zmieni wszystko, a miłość poruszy do łez!

Miłość jest również tematem przewodnim drugiej z premier tygodnia. „Powodzenia, Leo Grande” to opowieść o Nancy Stokes, emerytowanej nauczycielce i wdowie, która po śmierci pruderyjnego męża postanawia poznać, co straciła przez lata małżeństwa. Film pojawi się również 20 lipca w uwielbianym przez Panie cyklu Kino Kobiet, który powraca z wakacyjną odsłoną! Tradycyjnie poza seansem, na kinomanki czekać będą rozmaite atrakcje i liczne konkursy. Warunkiem wzięcia udziału w jednym z nich jest strój marynarski – warto pamiętać o bluzkach w paski!

Trzecia piątkowa premiera to gorąca propozycja dla całej rodziny. Film „Niezgaszalni”, to wspaniała przygoda Georgii, która od najmłodszych lat marzy o tym, aby iść w ślady ojca i pracować w nowojorskiej straży pożarnej. Niestety, żyje w czasach, gdy kobiety nie mogą jeszcze wykonywać tego zawodu.

Oprócz premier w kinach Helios króluje „Thor: Miłość i Grom”. Nie ustępują mu bohaterowie filmu „Minionki: Wejście Gru”, w którym widzowiepoznają nieopowiedzianą dotąd historię narodzin największego złoczyńcy świata – Gru!

16 i 17 lipca w ramach cyklu Helios dla Dzieci rodzice z najmłodszymi pociechami będą mogli wybrać się na wyjątkowe pokazy filmu o uroczych stworkach zwanych „Ogliki”. Jest to wspaniała, empatyczna, pełna ciepła i miłości rodzinnej animacja, pokazująca, że zawsze i wszędzie możemy być potrzebni.

Przed seansem na milusińskich czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania, a dla każdego małego kinomana mała niespodzianka!

18 lipca Kino Konesera zaprosi widzów na film „Boscy” – ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Penélope Cruz i Antonio Banderas razem w błyskotliwej i ostrej jak brzytwa komedii o świecie filmu.

21 lipca cykl Kultura Dostępna zaprezentuje wstrząsającą i prawdziwą historię Sławomira Sikory, która wydarzyła się w latach 90-tych w Warszawie. „Mój dług” to dramat zwykłego człowieka prześladowanego przez bezwzględnego bandytę, którego Sikora finalnie doprowadzony do ostateczności morduje.  Skazany na 25 lat więzienia trafia za kraty, gdzie musi walczyć o przetrwanie.

Po szczegółowe informacje dotyczące repertuaru warto zajrzeć na stronę www.helios.pl oraz do nowej, mobilnej aplikacji Heliosa. Do zobaczenia!

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera – Boscy (2D/napisy od 15 lat) – 18.07 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Mój dług (2D/PL – od 15 lat) – 21.07 godz. 13:00 i 18:00 

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery:

Niezgaszalni (2D/dubbing – od 6 lat)

Na chwilę, na zawsze (2D/PL – od 15 lat)

Powodzenia, Leo Grande (2D/ napisy – od 15 lat)

Projekty Specjalne:

Helios dla dzieci – Ogliki  – seanse z konkursami (2D/dubbing od 4 lat) – 16,17.07 godz. 11:00

Kino Konesera – Boscy (2D/napisy od 15 lat) – 18.07 godz. 18.00

Kino Kobiet – Powodzenia, Leo Grande (2D/ napisy – od 15 lat) – 20.07 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Mój dług (2D/PL – od 15 lat) – 21.07 godz. 13:00 i 18:00 

Pozostałe tytuły

Thor: Miłość i grom (2D napisy, 2D napisy Atmos, 2D dubbing, od 13 lat)

Minionki: Wejście Gru (2D/dubbing – b.o.)

Jurassic World: Dominion (2D/dubbing – od 13 lat)

Elvis (2D/napisy, 2D/ATMOS/napisy – od 15 lat)

Top Gun: Maverick (2D/napisy, 2D/ATMOS/napisy – od 13 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 15-21.07.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt