• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

gorna_2kierunkowa_290

Uwaga! TU samochody nie jadą pod prąd

11 lipca 2022

Na ul. Górnej wprowadzono ruchu dwukierunkowy. Musicie uważać, bo żadnego oznakowania poziomego o tymczasowej organizacji ruchu nie ma.

Jeżeli będziecie jechali Górną od Słowackiego i naprzeciwko zobaczycie jadące auto, nie pukajcie się w czoło lub nie mrugajcie światłami dając znać kierowcy, że źle robi. Na ulicy dotychczas jedno kierunkowej, wprowadzony jest tymczasowo ruch w obu kierunkach.

Tyle, że nie ma żadnego oznakowania poziomego (żółtych linii lub pachołków oddzielających pasy ruchu). Brak takiego oznakowania jest dosyć ryzykowny. Ulica jest wąska, z miejscami postojowymi po prawej stronie i kontraruchem rowerowym (w kierunku ul. Słowackiego) z lewej.

Widzieliśmy taki obrazek w ostatnich dniach. Od strony Słowackiego jechały trzy auta, a w przeciwnym kierunku jedno, którego kierowca bardzo ostrożnie się poruszał, bo miejsca było bardzo mało. Musiał jeszcze uważać na rowerzystę, który jechał kontraruchem pod prąd, czyli w kierunku ul. Lubelskiej.

Podobnie trzeba uważać na ul. Średniej, równoległej do Górnej, również dotychczas jednokierunkowej. Średnia także jest dwukierunkowa. Jednak ta ulica jest szersza i jest więcej miejsca na wymijanie pojazdów. Podobniej jak na Górnej, nie ma żadnego oznakowania poziomego o zmianie organizacji ruchu.

Uważajcie i jeździcie ostrożnie!

Ul. Średnia również jest teraz ulicą dwukierunkową
Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt