• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios2aa_920

Gorący repertuar w kinie Helios!

30 czerwca 2022

Helios pracuje pełną parą i w letnim repertuarze szykuje dla widzów same filmowe atrakcje! Sala kinowa to doskonałe miejsce, aby schronić się przed falą upałów i przenieść się w magiczny świat filmu.

Już 1 lipca Minionki zaatakują ekrany kin Helios! Te małe „czarne charakterki” o złotych sercach, pokochali mali i duzi kinomani. W komedii „Minionki: Wejście Gru” widzowie poznają nieopowiedzianą dotąd historię pewnego dwunastolatka, który marzy tylko o jednym – by stać się największym złoczyńcą świata. Jest chłopcem mieszkającym na przedmieściach, pracującym w swojej piwnicy nad planem przejęcia władzy nad światem. Długo jednak nie odnosi żadnego znaczącego sukcesu. Kiedy spotyka Minionki, łączy z nimi swoje siły. Razem budują pierwszą kryjówkę, projektują niezwykłą broń i w końcu wykonują pierwsze misje…

Podczas premierowego weekendu (2 i 3 lipca, w wybranych godzinach) Helios organizuje także wyjątkowe seanse z animacjami. Na widzów czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania, a na każdego małego kinomana czekać będzie minionkowa niespodzianka!

„Elvis” z Austinem Butlerem w roli tytułowej, ukazuje historię ponad 20-letniej relacji Elvisa z jego managerem, Pułkownikiem Parkerem (Tom Hanks).  W tle wielka historia – ewoluujący krajobraz kulturowy, postacie z życia Presleya, które były dla niego wielką inspiracją muzyczną.

„Czarny telefon” z Ethanem Hawkiem to historia osadzona w latach 70-tych na przedmieściach Denver, gdzie grasuje tzw. „wyłapywacz” porywając kolejnego nastolatka. Klimatyczny, budzący niepokój film, jest ekranizacją powieści Joe Hilla – syna mistrza literatury grozy – Stephena Kinga. 

Dwa światowe hity: „Top Gun: Maverick” i „Jurassic Word Dominion” wciąż można zobaczyć na ekranach kin Helios. Na wszystkich śmiałków i fanów międzygalaktycznych podróży czeka „Buzz Astral”.

W najbliższy poniedziałek, 4 lipca Kino Konesera zaprezentuje film „Happy Together” – mistrzowski melodramat Wong Kar Wai’a z największymi gwiazdami hongkońskiego kina. Rozstania i powroty, namiętność i chorobliwa zazdrość, przeplatane z potrzebą ekscytacji i stabilności. Uczuciowa pułapka, w jakiej tkwią bohaterowie, pozostaje źródłem bólu, z którego nie potrafią zrezygnować.

6 lipca pojawi się niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć na wielkim ekranie jednego z najlepszych obecnie tenorów na świecie – Piotr Beczała w spektaklu „Kraina uśmiechu” występuje w roli księcia Su-Czonga, śpiewającego słynną arię „Twoim jest serce me”. Historia wiedenki Lizy, która zakochała się w chińskim księciu i dla niego postanowiła rozpocząć nowe życie w Chinach, nie kończy się dobrze.

W czwartek, 7 lipca filmowa machina czasu cyklu Kultura Dostępna przeniesie widzów do lat 90-tych na jedno z wrocławskich osiedli, aby przyjrzeć się bliżej życiu pewnej rodziny. „Powrót do tamtych dni” przypomina widzom beztroskie lata, czasy Pewexu i Baltony, paczek z Ameryki i marzeń rodem z MTV. Jednak wszystko to miało swoją cenę, którą poznają główni bohaterowie filmu. Wartościowe kino z doskonałymi kreacjami Macieja Stuhra i Weroniki Książkiewicz.

Po szczegółowe informacje dotyczące repertuaru warto zajrzeć na stronę www.helios.pl oraz do nowej, mobilnej aplikacji Heliosa. Wcześniejszy zakup biletu to nie tylko gwarancja zajęcia ulubionego miejsca w kinowej sali, ale także korzystniejsza cena. Do zobaczenia na fantastycznych, lipcowych seansach! 

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Helios dla Dzieci: Minionki: Wejście Gru – seanse z konkursami – 02.07 i 03.07 godz. 11:15; 13:30

Kino Konesera: Happy Together (2D/napisy od 16 lat) – 04.07 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Powrót do Tamtych Dni (2D/PL – od 15 lat) – 07.07 godz. 13:00 i 18:00

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiera:

Minionki: Wejście Gru (2D/dubbing – b.o.)

Projekty Specjalne:

Helios dla Dzieci: Minionki: Wejście Gru – seanse z konkursami – 02.07 i 03.07 godz. 11:15; 13:30

Kino Konesera: Happy Together (2D/napisy od 16 lat) – 04.07 godz. 18.00

Helios na Scenie: Kraina Uśmiechu Lehara z Piotrem Beczałą (2D/napisy od 13 lat) – 06.07 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Powrót do Tamtych Dni (2D/PL – od 15 lat) – 07.07 godz. 13:00 i 18:00

Pozostałe tytuły

Elvis (2D/napisy, 2D/ATMOS/napisy – od 15 lat)

Czarny telefon (2D/napisy – od 15 lat)

Buzz Astral (2D/dubbing – od 6 lat)

Jurassic World: Dominion (2D/napisy, 2D/dubbing – od 13 lat)

Top Gun: Maverick (2D/napisy – od 13 lat)

Pan Wilk i spółka. Bad Guys (2D dubbing – od 7 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 24-30.06.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt