• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

pasy_potracenie_290

Potrącenie na pasach! Film ku przestrodze

27 czerwca 2022

15-letnia dziewczyna została potrącona na pasach, na przejściu z sygnalizacją świetlną. – Moje wakacyjne plany pokrzyżowała chwila lekkomyślności – powiedziała nastolatka.

Wypadek wyglądał bardzo groźnie i mrozi krew w żyłach.

Dziewczyna wbiegła na jezdnię mimo czerwonego światła dla pieszych i zza przejeżdżającego autobusu. Dobiegając do osi jezdni nie rozgląda się, czy z przeciwnego kierunku nadjeżdża jakiś pojazd. Została potrącona przez samochód osobowy. Została odrzucona na słupki przy jezdni, ale, na szczęście, wpadła między nie. Dziewczyna wyszła z opresji cało, ale obrażenia, które odniosła spowodowały, że spędza czas w łóżku.

– Moje wakacyjne plany pokrzyżowała chwila lekkomyślności. Uważajcie na siebie, bo sekunda nieuwagi może przekreślić wasze plany na wakacje, a czasami nawet na cale życie – mówi nastolatka.

Do wypadku doszło miesiąc temu, w Gliwicach. Śląska Policja opublikowała nagranie z wypadku, z wypowiedzią dziewczyny.

Film jest przestrogą dla pieszych, a młodych ludzi szczególnie, jak nie należy się zachowywać i na co się człowiek naraża, jeśli zbagatelizuje podstawowe zasady ruchu drogowego oraz bezpieczeństwa.

Film może być przestrogą zwłaszcza teraz, kiedy rozpoczęły się wakacje. Żeby młodzi ludzie nie zachowywali się beztrosko na drodze.

Roman Furciński, film: gliwice24

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt