• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios_kino2_290

Wszystkie światła na scenę Helios!

23 czerwca 2022

Za sprawą trzech premier, pokazów przedpremierowych oraz wydarzeń specjalnych gorący repertuarowy czas sprawi, że tydzień minie niczym seans z dobrym filmem…

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego lata – „Elvis” – w piątek zabłyśnie na ekranach kin Helios! Buzz Luhrmann twórca, nominowany do Oscara wizjoner, zaprasza na swoje kolejne dzieło zrealizowane z niebywałym rozmachem. Historia Elvisa Presleya i ponad 20-letniej relacji z jego managerem, która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza. Kluczowym elementem filmu jest także jedna z najważniejszych osób w życiu Elvisa, jego wielka miłość – Priscilla Presley.

W tle wielka historia – ewoluujący krajobraz kulturowy i koniec amerykańskiej niewinności. Film zagości na ekranach kin także na wyjątkowych pokazach 29 czerwca! Wówczas będzie miała miejsce kolejna odsłona cyklu Kino Kobiet, gdzie na panie czeka moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy w kobiecym gronie.

W najbliższy weekend Helios szykuje niespodziankę także dla fanów żółtego koloru! Najnowszą odsłonę największej animowanej serii w historii – film „Minionki: Wejście Gru” – będzie można podziwiać na pokazach przedpremierowych! Widzowie poznają historię o tym, jak Gru złoczyńca #1 na świecie poznał Minionki, a potem stworzył najbardziej nikczemną ekipę…

Fanów literatury Stephena Kinga, z pewnością ucieszy fakt ekranizacji powieści, jego syna – Joe Hilla. „Czarny telefon” to mroczna opowieść przedstawiająca losy Finneya Shawa skrytego 13-latka  uprowadzonego i uwięzionego w dźwiękoszczelnej piwnicy przez sadystycznego zabójcę. Jedynym ratunkiem dla chłopca okazuje się odłączony od kabla telefon powieszony na ścianie piwnicy, który… zaczyna dzwonić. Chłopiec ​​słyszy w nim głosy poprzednich ofiar mordercy, które mogą go uratować!

Poza premierami zapraszamy na wyprawę do świata, w którym dinozaury żyją na wolności, czyli „Jurassic World Dominion”. Kapitan Pete “Maverick” Mitchell wraca do elitarnej szkoły pilotów w „Top Gun: Maverick”.

Nie przegapcie międzygalaktycznej podróży promem kosmicznym w towarzystwie „Buzz’a Astrala” i jego ekipy!

Najmłodszych widzów zapraszamy również na animacje „Pan Wilk i spółka. Bad Guys” oraz „Jeżyk i przyjaciele”.

Już 24 czerwca, na dobry początek wakacji i zaraz po rozdaniu świadectw Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów!

Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przedpremiera tego wieczoru “Grzesznica”. Po krótkiej przerwie trzymający w napięciu “Men”. Następnie kolejne dwie przedpremiery, okrzyknięty skandynawskim Stranger Things “Niewiniątka” oraz “Oni kryją się w mroku”. Będzie to wyjątkowa, pełna strachu uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć.

26 czerwca Filmowe Poranki przywitają najmłodszych widzów popularną serią „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, w której dwoje licealistów, Marinette i Adrien, zostaje wybranych na superbohaterów Paryża: Biedronkę i Czarnego Kota. Każde z nich ma Miraculum, które daje im nadludzką moc…

Naturalnie wszystkie niedzielne projekcje w ramach cyklu Helios dla Dzieci poprzedzą konkursy i zabawy w salach.

Helios nie zapomina o najmłodszych widzach z Ukrainy, na których czeka natomiast słynna brygada „Psiego Patrolu”.

Popularny serial animowany opowiada o przygodach drużyny szczeniąt-bohaterów, której członkowie pracują w grupie ratunkowej i zawsze są gotowi przyjść z pomocą potrzebującym.

Tradycyjnie bilety na pokazy dla ukraińskich dzieci w Heliosie są dostępne bezpłatnie.

W najbliższy poniedziałek, 27 czerwca, Kino Konesera zaprezentuje film „Yang”. Jake prowadzi sklep i razem z żoną Kyrą i córką Miką wiodą spokojne życie. Na co dzień towarzyszy im android Yang, który opiekuje się dziewczynką niczym starszy brat. Gdy przyjaciel córki nieoczekiwanie ulega awarii, Jake szuka sposobu, by przywrócić go do życia. Próbując naprawić Yanga, odkrywa coś, co zaskakuje całą rodzinę…

30 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie z polskim kinem w ramach cyklu Kultura Dostępna, a w nim – komedia wszechczasów „Koniec Świata czyli KOGEL MOGEL 4″. Przed widzami powrót dobrze znanych bohaterów i plejada nowych, barwnych postaci. Szykuje się istny koniec świata i rodzinny galimatias!

Po szczegółowe informacje dotyczące repertuaru warto zajrzeć na stronę www.helios.pl oraz do nowej, mobilnej aplikacji Heliosa

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera: Yang (2D/PL – od 12 lat) – 27.06 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Koniec Świata czyli Kogel Mogel 4 (2D/PL – od 13 lat) – 30.06 godz. 18:00

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Przedpremiera:

Minionki: Wejście Gru (2D/dubbing – b.o.)

Premiera:

Elvis (2D/napisy, 2D/ATMOS/napisy – od 15 lat)

Czarny telefon (2D/napisy – od 15 lat)

Projekty Specjalne:

Maraton Horrorów (2D/napisy – od 15 lat) – 24.06 godz. 23.00

Filmowe Poranki: Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, cz. 3 – 26.06 godz. 10.30

Kino Konesera: Yang (2D/PL – od 12 lat) – 27.06 godz. 18.00

Kino Kobiet: Elvis (2D/napisy – od 15 lat) – 29.06 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Koniec Świata czyli Kogel Mogel 4 (2D/PL – od 13 lat) – 30.06 godz. 13:00 i 18:00

Pozostałe tytuły

Buzz Astral (2D/ATMOS/dubbing, 2D/dubbing – od 6 lat)

Jurassic World: Dominion (2D/napisy, 2D/dubbing – od 13 lat)

Jeżyk i przyjaciele (2D/dubbing – b.o.)

Men (2D/napisy – od 15 lat)

Top Gun: Maverick (2D/napisy – od 13 lat)

Pan Wilk i spółka. Bad Guys (2D dubbing – od 7 lat)

Shchenyachyy patrul – zbirnyk 2 (UA/b.o.)

Pełny repertuar kina na tydzień 24-30.06.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt