• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

kino_helios_290_3

Kosmicznie odlotowy repertuar w kinie Helios!

15 czerwca 2022

Już od najbliższego piątku należy zająć wygodnie miejsce w fotelu kina Helios i wyruszyć na podbój galaktyki z Buzz Astralem! Na miłośników przestworzy nadal czeka wolne miejsce w kokpicie F-18 i lot z Maverickiem, a komu niestraszne są prehistoryczne gady z pewnością odnajdzie się wśród bohaterów „Jurassic World”.

Kosmiczną przygodę czas zacząć!

„Buzz Astral” wyląduje we wszystkich kinach Helios już w najbliższy piątek, 17 czerwca! Tytułowy bohater – Buzz Astral – to niesamowity strażnik i obrońca kosmosu, a jego skafander stał się rozpoznawalny w całym świecie bajkowych postaci.

17 i 18 czerwca odbędą się przedpremierowe seanse filmu „Czarny telefon”! Bohaterem historii jest nieśmiały, sprytny 13-latek, uprowadzony przez sadystycznego zabójcę i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyki na nic się nie zdadzą…

18 i 19 czerwca zapraszamy na pokazy specjalne dokumentu „Żywy”, przedstawiającego prawdziwe historie osób, które stanęły twarzą w twarz z Kimś, kogo wielu nie chce lub nie potrafi zobaczyć. Niewierzący student medycyny, dziewczyna, której chłopak zginął w wypadku, czy młody gangster przeżywają najbardziej zaskakujące i niespodziewane spotkanie swego życia

„Jurassic World Dominion” to wyprawa po świecie, w którym dinozaury żyją na wolności obok ludzi. Taki świat nie może jednak egzystować w harmonii biorąc pod uwagę ludzką naturę, której nie da się oszukać…

Tom Cruise wciąż jest na fali a najnowsza produkcja „Top Gun: Maverick” już stała się najbardziej kasowym filmem w karierze aktora!

Bohaterowie animacji „PAN WILK i SPÓŁKA. BAD GUYS” po latach niezliczonych napadów zostają w końcu złapani a Pan Wilk zawiera umowę (której nie ma zamiaru dotrzymać), aby uratować ich wszystkich od kary więzienia. Postanawia, że będą od teraz… dobrymi obywatelami.

Helios nie zapomina również o najmłodszych widzach z Ukrainy, na których czeka przygoda w towarzystwie psiaków z „Psiego Patrolu”.

20 czerwca w Kinie Konesera „Lingui”, poruszająca opowieść o matce, która podejmuje najwyższe ryzyko, by ocalić córkę, i o opresji, z której rodzi się kobieca solidarność. To także niezwykłej urody kino nasycone poezją i prawdziwy obraz części świata, który dotąd oglądaliśmy oczami podróżników.

23 czerwca w ramach cyklu Kultura Dostępna na widzów czeka ekranizacja najnowszej powieści Doroty Masłowskiej “Inni Ludzie”. Hipnotyzująca opowieść o desperackim poszukiwaniu miłości. Historia ludzi uwikłanych w miłosny trójkąt w czasach rozpadu więzi, dożywotnich kredytów, diet pudełkowych, taniego wina i mediów społecznościowych…

Po szczegółowe informacje dotyczące repertuaru warto już dziś zajrzeć na stronę www.helios.pl oraz do mobilnej aplikacji Heliosa. Zapraszamy!

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera: Lingui (2D/PL – od 16 lat) – 20.06 godz. 18.00
Kultura Dostępna: Inni ludzie (2D/PL – od 15 lat) – 23.06 godz. 18:00

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Przedpremiera:

Czarny telefon (2D/napisy – od 15 lat)

Premiera:

Buzz Astral (2D/ATMOS/dubbing, 2D/dubbing – od 6 lat)

Żywy (2D/lektor – od 13 lat)

Projekty Specjalne:

Kino Konesera: Lingui (2D/PL – od 16 lat) – 20.06 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Inni ludzie (2D/PL – od 15 lat) – 23.06 godz. 13:00 i 18:00

Pozostałe tytuły

Jurassic World: Dominion (2D/napisy, 2D/dubbing – od 13 lat)

Jeżyk i przyjaciele (2D/dubbing – b.o.)

Nakręcony tata (2D/napisy – od 7 lat)

Men (2D/napisy – od 15 lat)

Top Gun: Maverick (2D/ATMOS/napisy, 2D/napisy – od 13 lat)

Pan Wilk i spółka. Bad Guys (2D dubbing – od 7 lat)

Shchenyachyy patrul – zbirnyk 1 (UA/b.o.)

Powołany (2D/PL – od 15 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 17-23.06.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt