• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Utrudnienia w ruchu

utrudnienia_w_ruchu_290

FreeRadom Festiwal i utrudnienia w ruchu w centrum miasta

15 czerwca 2022

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, w piątek (17 czerwca) od godziny 0:10 do soboty (18 czerwca) do godziny 6:00 zostanie zamknięta ulica Kelles-Krauza na odcinku pomiędzy Struga a Pileckiego. Powodem jest impreza na placu Jagiellońskim.

Fragment ul. Kelles-Krauza przebiegający przez plac Jagielloński oraz wzdłuż budynku teatru będzie nieprzejezdny z powodu konieczności zlokalizowania na nim infrastruktury towarzyszącej koncertowi (konstrukcja nośna pod telebim i toalet, punkty gastronomiczne oraz punkty zbiórki służb w przypadku wystąpienia zagrożenia). Jest to związane z koncertem organizowanym na placu Jagiellońskim (przy teatrze) w ramach imprezy pod nazwą FreeRadom Festiwal.

Zalecane objazdy w kierunku wschodnim będą przebiegały przez ulice Kelles-Krauza, Struga, Pileckiego i Kelles-Krauza, natomiast w kierunku zachodnim przez ulice Kelles-Krauza, Staszica, Kilińskiego i Focha – do placu Jagiellońskiego.

Wszyscy uczestnicy ruchu proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca imprezy oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania dróg bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez organizatorów.

Roman Furciński, źródło: MZDiK

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt