• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

agresja3

Agresor na drodze. Co on wyprawiał?!

14 czerwca 2022

Kierowca osobowego auta zajeżdżał drogę innemu kierowcy, groził mu maczetą, zniszczył samochód, a później spychał z drogi uderzając w pojazd. 41-letniemu napastnikowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do groźnej sytuacji doszło w ubiegłą środę w godzinach wieczornych na terenie gminy Rzeczniów, w powiecie lipskim.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca osobowego auta – subaru – bez powodu zajeżdżał drogę dostawczemu mercedesowi. W pewnym momencie zmusił kierowcę busa do zatrzymania i krzycząc podbiegł do kierowcy uderzając maczetą w szybę i karoserię samochodu.

Kierowca dostawczaka odjechał, ale agresor nie odpuszczał. Ścigał „swoją ofiarę”, zajeżdżał drogę, a także uderzał swoim autem w busa chcąc zepchnąć go z drogi. Kierującemu samochodem dostawczym udało się uciec, natomiast napastnik porzucił swój pojazd i ukradł osobowego forda zaparkowanego przy drodze.

Policjanci, z powiatu lipskiego oraz z Ostrowca Świętokrzyskiego, ustalili kto mógł być agresorem. Okazał się nim 41-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Został zatrzymany następnego dnia po zdarzeniu i postawiono mu zarzuty kradzieży, zniszczenia samochodu oraz narażenie człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności. Na razie, sąd zdecydował o trzymiesięcznym tymczasowym areszcie dla niego.

Ford został odzyskany.

Roman Furcińsski

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt