• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

wypadek_znaczek_290

Wypadki. Kierowcy nie ustąpili pierwszeństwa

7 czerwca 2022

W Radomiu, zderzyły się dwa auta osobowe. Kierowca jednego z nich został odwieziony do szpitala. W Pionkach, rowerzystka została potrącona przez samochód i również trafiła do szpitala.

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu to jeden z grzechów głównych kierujących. Niestety, często kończące się wypadkami. Tak jak wczoraj w Radomiu i w Pionkach.

Ok. 17, na ul. Chrobrego, przy skrzyżowaniu z ul. Rapackiego, zderzyły się dwa auta osobowe. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca mini cooperem 62-letnia kobieta jadąc od ul. 11 Listopada w kierunku os. Michałów, na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Doprowadziła do zderzenia z jadącym od strony Michałowa i skręcającym w lewo, w ul. Rapackiego, renault kierowanym przez 25-letniego mężczyznę. Kierowca renault miał zielone światło. W wypadku to on został poszkodowany i został odwieziony do szpitala.

W Pionkach, na al. Jana Pawła II, przed godz. 18, 48-letnia kierująca mercedesem wyjeżdżała z drogi podporządkowanej. Jednak nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzystce. 75-letnia kobieta została odwieziona do szpitala.

Pamiętajcie, żeby zawsze być ostrożnym na drodze. I zawsze, nawet gdy jedziecie drogą z pierwszeństwem przejazdu, pamiętajcie o zasadzie ograniczonego zaufania.

Szerokości na drodze! Bezpiecznej jazdy! I kulturalnej!

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt