• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

poranna4_290

Dziury na odcinku ul. Porannej jak były, tak są

6 czerwca 2022

Nic nie zrobiono przez kilka miesięcy, żeby poprawić stan nawierzchni na ul. Porannej. W lutym interweniowaliśmy w Miejskim Zarządzie Dróg i Komunikacji. Bezczynność trwa do dzisiaj.

Kilkusetmetrowy, gruntowy odcinek ul. Porannej, od Niklowej do asfaltowego odcinka prowadzącego do al. Wojska Polskiego,

jest pełen dziur. Stan drogi znacznie się pogorszył po tym jak przez kilka miesięcy był wykorzystywany jako objazd (na czas prowadzonych przez Wodociągi Miejskie inwestycji, na odcinku od ul. Lubelskiej do skrętu przy ul. Niklowej). Gruntową drogą jeździły nie tylko samochody osobowe, ale również i ciężarowe.

Zwróciliśmy na to uwagę w lutym. Dawid Puton, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu, powiedział wtedy, że można wyłożyć tłuczeń i na pewno zostanie to zrobione, gdy będą ku temu odpowiednie warunki pogodowe.

Niestety, minęło prawie cztery miesiące i kompletnie nic się nie zmieniło w stanie nawierzchni gruntówki.

W ubiegły piątek ponownie rozmawialiśmy o fatalnym stanie wspomnianego odcinka ul. Porannej. Mieliśmy otrzymać odpowiedź od rzecznika jeszcze tego samego lub w poniedziałek. Do czasu publikacji informacji, nic nie otrzymaliśmy.

Czekamy na wyjaśnienie w następnych dniach.

Proponujemy urzędników MZDiK i władzom miasta przejażdżkę tą drogą, może wtedy zostanie podjęta szybka decyzja.

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt