• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

motoserce22_290

Przejedzie kolumna motocyklistów. Będą utrudnienia w ruchu

28 maja 2022

Motoserce i Radomski Piknik zdrowia odbędą się dziś na placu Corazziego w Radomiu i w parku Kościuszki. W godzinach 13:30-14:30 zaplanowana jest parada motocyklistów ulicami miasta.

Dziś, od godz. 7:00, do ok. godz. 20:00 zamknięty dla ruchu będzie odcinek ul. Kościuszki, wzdłuż parku Kościuszki – od parkingu przed Galerią Rosa do ul. Sienkiewicza. W parku, na parkingu i części ul. Kościuszki oraz na placu Corazziego organizowane będą Radomski Piknik Zdrowia, piknik w ramach Dnia Ochrony Środowiska i ogólnopolska akcja krwiodawstwa Motoserce.

Dla mieszkańców posesji będzie warunkowy wjazd będzie. Podobnie jak dla dla pojazdów obsługi imprez.

W ramach akcji Motoserce, w godzinach ok. 13:30-14:30, ulicami miasta odbędzie się parada motocykli (pod nadzorem policjantów). Kolumna przejedzie z placu Corazziego ulicami Żeromskiego, 25 Czerwca, Beliny-Prażmowskiego, Traugutta, Narutowicza, Limanowskiego, Okulickiego, Czarnieckiego, Żółkiewskiego, Chrobrego, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, Słowackiego i Żeromskiego – ponownie na plac Corazziego.

Uczestnicy będą zajmowali maksymalnie jeden lub dwa pasy ruchu w jednym kierunku, w zależności od infrastruktury jezdni,

Przejazd może spowodować utrudnienia w ruchu kołowym i czasowe opóźnienia w kursowaniu autobusów wszystkich linii.

Wszyscy uczestnicy ruchu proszeni są o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdu kolumny oraz o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Oby tylko dopisała pogoda.

Roman Furciński, źródło: MZDiK, fo. archiwum

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt