• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

kino_helios_290_3

Odlotowe propozycje w kinie Helios!

27 maja 2022

Dzień Dziecka w sieci kin Helios zaczyna się już w ten weekend! Dla nieco starszych kinomanów sieć ma prezent w postaci spotkania z najlepszym pilotem ze szkoły TOP GUN, cykliczne spotkania filmowe oraz zaproszenie na finał Ligi Mistrzów.

Po 36 latach, które minęły od premiery pierwszej części „TOP GUN“, Pete „Maverick” Mitchell powraca w mistrzowskim stylu. Jego kariera sięgnęła szczytu i jest teraz tam gdzie powinien – jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, który przed laty zginął podczas jednej z misji.

Dzień Dziecka w kinach Helios to zawsze wspaniały czas pełen filmowych nowości, konkursów i atrakcji. Zapraszamy w dniach 28-29 maja i 1 czerwca na trzy dni dobrej zabawy. Wśród propozycji znalazła się między innymi animacja „DOGTANIAN. PSI MUSZKIETERIER“, w której główny bohater marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. Ta psia drużyna podbije kina!

PAN WILK i SPÓŁKA. BAD GUYS” udowadnia, że nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak bohaterowie tej animacji. Kiedy złoczyńcy zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę – aby uratować ich wszystkich od kary więzienia postanawia, że będą dobrymi obywatelami. Czy im się to uda?

DETEKTYW BRUNO” to natomiast mądra rozrywka dla widzów od lat 2 do 102! Ośmioletni Oskar lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Mieszka w rodzinnym domu dziecka, gdzie jest mu dobrze, ale tęskni za rodzicami. Kiedy odkrywa pozostawioną przez nich zabawę postanawia ruszyć na poszukiwania urodzinowego skarbu…

Helios nie zapomina również o najmłodszych widzach z Ukrainy, na których czeka przygoda w towarzystwie sympatycznego bohatera filmu „Jestem William“.

Wciąż zapraszamy na film „Doktor Strange w mulitwersum obłędu“, który zabiera widzów w niesamowite, pełne niebezpieczeństw alternatywne światy, by stawić czoła nowemu tajemniczemu przeciwnikowi…

Dla sympatyków dobrego polskiego kina mamy komediodramat, który przenosi widzów na duńską wyspę Bornholm zapraszając do spędzenia blisko dwóch godzin w gorącej atmosferze dwóch par skrywających niejedną tajemnicę… Czy będą wspominali ten wyjazd jako „F***ing Bornholm“?

30 maja w Kinie Konesera „Spragnieni miłości” – poemat o niespełnionych pragnieniach i dotkliwej samotności, mistrzowsko skrojony z cieni i lustrzanych odbić, oddający energię Hongkongu lat 60. Ten wizualny fenomen, otrzymuje swoje drugie życie 20 lat po premierze!

2 czerwca w ramach cyklu Kultura Dostępna widzowie będą mieli szansę zobaczyć wspaniałą, rodzinną komedię „Za duży na bajki“. Pełna uroku i przy tym mądra historia chłopca mierzącego się z trudami życia w realnym świecie co dla nastolatka operującego w świecie wirtualnym może okazać się wyzwaniem…

Na ten moment czekali wszyscy fani futbolu – po fantastycznych meczach półfinałowych wytypowanie faworyta jest praktycznie niemożliwe. Pewne jest tylko to, że 28 maja zarówno „The Reds” jak i „Królewscy” dadzą z siebie wszystko. Półfinały pokazały dlaczego Liga Mistrzów UEFA to najlepsze rozgrywki klubowe świata. Wisienką na torcie będzie angielsko-hiszpański pojedynek absolutnej piłkarskiej elity. To wszystko do obejrzenia na wielkim ekranie, we wszystkich kinach Helios.

Po szczegółowe informacje dotyczące repertuaru warto zajrzeć na stronę www.helios.pl oraz do nowej, mobilnej aplikacji Heliosa. Wcześniejszy zakup biletu to nie tylko gwarancja zajęcia ulubionego miejsca w kinowej sali, ale także korzystniejsza cena. Do zobaczenia!

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera: Spragnieni miłości (2D/PL – od 16 lat) – 30.05 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Za duży na bajki (2D/PL – od 7 lat) – 02.06 godz. 18:00

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery

Top Gun: Maverick (2D/ATMOS/napisy, 2D/napisy – od 13 lat)

Pan Wilk i spółka. Bad Guys (2D dubbing – od 7 lat)

Detektyw Bruno (PL, Monolith – od 5 lat)

Dogtanian. Psi Muszkieterier (2D dubbing – b.o.)

Projekty Specjalne:

Helios dla dzieci: Detektyw Bruno – seanse z konkursami- 28-29.05 godz. 10:00, 12:30, 15:00;  01.06 godz. 18:00

Helios dla dzieci: Pan Wilk i spółka. Bad Guys – seanse z konkursami- 28-29.05 godz. 11:00, 13:30, 16:00;  01.06 godz. 17:30

Helios dla dzieci: DOGTANIAN. Psi Muszkieterier – seanse z konkursami- 28-29.05 godz. 12:00, 14:20; 01.06 godz. 17:00

Helios Sport: LIGA MISTRZÓW UEFA – 28.05 godz. 20:45

Kino Konesera:  Spragnieni miłości (2D/PL – od 16 lat) – 30.05 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Za duży na bajki (2D/PL – od 7 lat) – 02.06 godz. 13:00 i 18:00

Pozostałe tytuły

Doktor Strange w multiwersum obłędu (2D/napisy, 2D/dubbing – od 13 lat)

Fucking Bornholm (2D/PL – od 15 lat)

Igrzyska zwierzaków (2D/dubbing – b.o.)

Я – Вільям– (UA 2D/LEC – od 7 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 27.05-02.06.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt