• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios2aa_920

Trzynastego wszystko zdarzyć się może… Szczególnie w kinie!

12 maja 2022

„Trzynastego nie smucą mnie łzy, trzynastego piękniejsze mam sny” – Katarzyna Sobczyk z pewnością uśmiechnęłaby się na widok podśpiewujących kinomanów. A powodów do radości jest wiele. Przynajmniej tyle, ile świetnych tytułów w repertuarze kina Helios. 

O tym, że zbliżający się wielkimi krokami piątek należeć będzie do gorących, świadczyć może już sam tytuł jednej z premier tego tygodnia.

„Podpalaczka” – produkcja dla miłośników horrorów – to adaptacja kultowego bestsellera Stephena Kinga. Charlie jest dziewczynką obdarzoną rzadkim darem pirokinezy – umiejętnością zaprószania ognia. Jej rodzice przez ponad dekadę próbują ukryć dziewczynkę przed agencją federalną, planującą wykorzystać jej niezwykły dar do produkcji broni masowego rażenia.

 W heliosowym repertuarze nie może zabraknąć także najnowszej produkcji Anny Kazejak – komediodramatu „Fucking Bornholm” oraz „Wikinga”, czyli historii księcia, który wraca po latach wygnania z żądzą zemsty i chęcią odebrania tego, co mu się prawowicie należy.

W podróżdo świata Marvela zaprasza natomiast tytuł „Doktor Strange w multiwersum obłędu”.
Na najmłodszych kinomanów czeka animacja „Igrzyska zwierzaków” oraz „SONIC 2. Szybki jak błyskawica”.


Kolejny tydzień i kolejne ciepłe myśli płynące nieustannie w stronę ukraińskich przyjaciół. Aby oderwać ich od dramatycznych wydarzeń, Helios w nadchodzącym tygodniu zaprasza na bezpłatne pokazy nowego zestawu bajek „44 koty”, emitowanych w wersji z ukraińskim dubbingiem – przygody cudownych kociaków nazywanych również Arcykotami!

Na starsze dzieci czeka natomiast polska produkcja „Za duży na bajki” (w wersji lektorskiej).

15 maja, w niedzielę, rozgoszczenie się w fotelu dowolnego kina sieci kin Helios będzie równoznaczne ze wsparciem Polskiej Akcji Humanitarnej na Ukrainie. Na wielkim ekranie zawita ukraińska produkcja „Miłość i blogerzy” – komedia o międzynarodowym tytule „Love and Bloggers”, w której zobaczymy czołowych ukraińskich blogerów.

Połowa przychodu ze sprzedaży biletów trafi na rzecz działań pomocowych dla Ukrainy. Wycieczka do kinowej sali kusi więc podwójnie!

Helios bez projektów specjalnych? Wykluczone! Pierwsza data do zapisania w kalendarzu specjalnych wydarzeń to 13 maja, godz. 23:00, a przy niej adnotacja „Podwójny Maraton Strachu”.  Dwa zestawy filmów, dwie drogi do obrania – jedna pełna strachu, druga ze strachem okraszonym żartem. W zestawie pierwszym czekają „ROOM 203”, „X”, „POZA SEZONEM” i „THE HOLLOW CHILD”. Propozycja numer 2 to natomiast „SPREE”, „STUDIO 666”, „WILKOŁAKI SĄ WŚRÓD NAS” oraz „PSYCHO GOREMAN”.

Kolejna data w kalendarzu wydarzeń specjalnych to 16 maja, godz. 18:00 i hasło Kino Konesera. A w nim „Oczy Tammy Faye” – dramat przybliżający niezwykłą historię sukcesów i niepowodzeń telewizyjnej ewangelistki.

Do zakreślenia pozostaje jeszcze 19 maja, a przy tej dacie zapisać należy hasło Kultura Dostępna, „Biały potok”, godz. 13:00 lub 18:00, tylko 10 zł. Polski komediodramat w reżyserii Michała Grzybowskiego kusi doskonałą obsadą, rewelacyjną fabułą i porywającym humorem.


Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany czas w gronie bliskich i znajomych, do zobaczenia na pozytywnych, majowych seansach! Szczegóły czekają na stronie www.helios.pl, na którą warto zajrzeć już dziś, by odpowiednio zaplanować kinowe wizyty i skorzystać z możliwości zakupu biletów w najkorzystniejszej cenie, zgodnie z  heliosową zasadą: Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz!

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera: Oczy Tammy Faye (2D/napisy – od 15 lat) – 16.05 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Biały potok (2D/PL – od 15 lat) – 19.05 godz. 13:00 i 18:00

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery

Podpalaczka (2D/napisy – od 15 lat)

Projekty Specjalne:

Podwójny Maraton Strachu. Zestaw straszny – 13.05 godz. 23.00

Podwójny Maraton Strachu. Zestaw bardzo śmieszny – 13.05 godz. 23.00

Kino Konesera: Oczy Tammy Faye (2D/napisy – od 15 lat) – 16.05 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Biały potok (2D/PL – od 15 lat) – 19.05 godz. 13:00 i 18:00

Filmowy Uniwersytet Trzeciego Wieku: Marzec’68 (2D/PL – od 15 lat) – 18.05 godz. 17.00

Pozostałe tytuły

Doktor Strange w multiwersum obłędu (2D/napisy, 2D/dubbing, 2D/ATMOS/dubbing, 2D/ATMOS/napisy – od 13 lat)

Fucking Bornholm (2D/PL – od 15 lat)

Igrzyska zwierzaków (2D/dubbing – b.o.)

SONIC. Szybki jak błyskawica  (2D/dubbing, 2D/napisy – od 7 lat)

Wiking (2D/napisy – od 15 lat)

44 коти – збірник 5 (UA/2D – b.o.)

Liubov i blohery  (UA/ 2D – od 15 lat)

Zavelykyi dlia kazok  (UA/ 2D – od 7 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 13-19.05.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt