• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

wypadek_odechow_290

Tragiczny wypadek w Odechowie

8 maja 2022

Jedna piesza zginęła na miejscu, druga, z obrażeniami ciała, została odwieziona do szpitala. Panie zostały potrącone przez audi, które kilka sekund wcześniej zderzyło się z innym samochodem. Do wypadku doszło wczoraj w Odechowie.

Sceny grozy rozegrały się wczoraj w Odechowie, w gminie Skaryszew, w powiecie radomskim, ok. godz. 18:15, przy cmentarzu parafialnym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do tragedii doprowadził ok. 30-letni kierowca audi. Jechał od strony Skaryszewa w kierunku Niedarczowa. Zaczął wyprzedzać pojazdy. W trakcie tego manewru zderzył się z jadącym z przeciwka, prawidłowo, audi, którym podróżowały dwie kobiety (nic im się nie stało). Audi prowadzone przez mężczyznę zjechało na prawo, wjechało na chodnik, między zatokę parkingową a mur cmentarza. Tu rozegrały się makabryczne sceny. Audi potrąciło dwie kobiety i uderzyło w cztery zaparkowane przy nekropolii samochody. 75-letnia pani zginęła na miejscu, a 20-letnia, z obrażeniami ciała, została przewieziona do szpitala.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, niewiele brakowało, a ofiar mogło być więcej. Na chodniku przy cmentarzu stało więcej osób. W ostatniej chwili jedna z kobiet odepchnęła dwoje małych dzieci.

Kierowca audi był trzeźwy. Został zatrzymany do dyspozycji Prokuratury.

Roman Furciński, fot. OSP Skaryszew

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt