• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

wypadki_30kwietnia_290

Wypadki w regionie. Jedna ofiara śmiertelna

30 kwietnia 2022

Nie udało się zachować czystego konta wypadków drogowych bez ofiar śmiertelnych. Dziś, w Mogielnicy kierowca citroena uderzył w zaparkowane auto. Jest ofiarą tego zdarzenia drogowego.

Do tragicznego w skutki zdarzenia doszło dziś o godz. 11:56 w Mogielnicy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 63-letni kierujący citroenem jumperem z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w zaparkowaną osobową toyotę. Kierowca citroena jest śmiertelną ofiarą tego zdarzenia. Prawdopodobnie, mężczyzna zasłabł podczas jazdy. Na razie trudno ustalić, czy w momencie uderzenia w zaparkowane auto już nie żył, czy zmarł po uderzeniu w toyotę.

Dwa zdarzenia miały dziś miejsce w gminie Gózd, w powiecie radomskim.

O godz. 12:00 w Małęczynie, na skrzyżowaniu ulic Makowskiej i Radomskiej (zdjęcia z tego wypadku).

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobową skodą nie zastosował się do znaku „STOP” i nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od strony Skaryszewa renault master. Doszło do zderzenia pojazdów. Pięć osób zostało odwiezionych do szpitala, w tym dwoje dzieci. Obrażeń nie odnieśli obaj kierujący samochodami.

Wcześniej, ok. godz. 10:50 w Klwatce Królewskiej, na drodze krajowej nr 12, na pasie w kierunku Zwolenia zderzyły się trzy samochody: citroen, mitsubishi i volvo. Na szczęście, nikomu nic się nie stało i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Jeździjcie ostrożnie!

Roman Furciński, fot. OSP Kiedrzyn

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt