• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios_kino2_290

Filmowa majówka w kinie Helios!

28 kwietnia 2022

Przed nami długi weekend majowy. To idealny czas na wyjście do kina, zapoznanie się z pełnym nowości repertuarem Heliosa lub na nadrobienie filmowych zaległości.

Przedpremierowa, majówkowa niespodzianka od Heliosa zabierze widzów w nadmorskie klimaty z bohaterami filmu „Fucking Bornholm”. Grupa przyjaciół wybiera się z dziećmi na tradycyjny wyjazd na długi weekend, który od lat spędzają na duńskiej wyspie Bornholm. Incydent między dziećmi wywoła falę kryzysu w ich relacjach. W rolach głównych Agnieszka Grochowska, Maciej Stuhr i Grzegorz Damięcki.

Bohaterami premierowego horroru „X” jest grupa początkujących filmowców, która udaje się do domu na odludziu w Teksasie, by nakręcić tam swój sekretny film. Wynajmujący im posiadłość szybko zaczynają się interesować swoimi gośćmi i wkrótce ich podejrzana ciekawość przybiera drastyczny obrót.

Poza tym, w repertuarze kina mamy film „Wiking”, czyli historię księcia, który wraca po latach wygnania z żądzą zemsty i chęcią odebrania tego, co mu się prawowicie należy. Gwiazdorska obsada, realizm i rozmach produkcji sprawią, że to będzie niezapomniana podróż…    

Widzowie pragnący egzotyki mogą wybrać się w daleką podróż z Nicolasem Cagem na imprezę urodzinową do Javiego, bossa meksykańskiego kartelu w filmie „Nieznośny ciężar wielkiego talentu”.

Na wszystkich, którzy uwielbiają świat magii i Harry’ego Pottera czeka porywająca podróż z bohaterami najnowszej części filmu „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”.

„SONIC 2. Szybki jak błyskawica” – najszybszy kosmiczny jeż, który zadomowił się na naszej planecie staje przed ponowną misją uratowania Świata przed złoczyńcą Doktorem Robotnikiem i Knuckles’em.

W cyklu bezpłatnych seansów w języku ukraińskim Helios zaprasza na dwa filmy każdego dnia. Zestaw bajek – „44 koty” – został przygotowany z myślą o najmłodszych widzach. Starszych widzów zainteresuje film „Biuro detektywistyczne Lessego i Mai: Rabuś z pociągu” – kolejna część przygód młodych detektywów i nowa zagadka do rozwiązania.

W poniedziałek, 2 maja w cyklu Kino Konesera zaprezentowany zostanie film „Zaułek koszmarów” – istna perełka wśród filmów Guillermo Del Toro – mroczny kryminał z hollywoodzką śmietanką gwiazd.

3 i 4 maja sportowe emocje sięgną zenitu! We wtorek w półfinałach Ligi Mistrzów UEFA zagrają bowiem Manchester City z Realem Madryt. Dzień później naprzeciw siebie staną piłkarze z Liverpoolu i Villreal.

W ramach cyklu Kultura Dostępna (seans 5 maja) widzowie poznają bliżej życie największej skandalistki w PRL – Kaliny Jędrusik w filmie „Bo we mnie jest seks”. Znana z kontrowersyjnych wypowiedzi, epatująca seksapilem i żyjąca według własnych zasad, ikona polskiej popkultury wyprzedzała czasy w których żyła.

Szczegółowy repertuar dostępny jest na www.helios.pl oraz w mobilnej aplikacji Heliosa

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera: Zaułek koszmarów (2D/napisy – od 15 lat) – 02.05 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Bo we mnie jest seks (2D/PL – od 15 lat) – 05.05 godz. 18:00

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Przedpremiery:

Fucking Bornholm (2D/PL – od 15 lat)

Premiery

X (2D/napisy – od 15 lat)

Projekty Specjalne:

Kino Konesera: Zaułek koszmarów (2D/napisy – od 15 lat) – 02.05 godz. 18.00

Liga Mistrzów UEFA: Villarreal – Liverpool – 03.05 godz. 20.45

Liga Mistrzów UEFA: Real Madryt – Manchester City – 04.05 godz. 20.45

Kultura Dostępna: Bo we mnie jest seks (2D/PL – od 15 lat) – 05.05 godz. 13:00 i 18:00

Pozostałe tytuły

SONIC. Szybki jak błyskawica  (2D/dubbing, 2D/napisy – od 7 lat)

Nieznośny ciężar wielkiego talentu (2D/napisy – od 15 lat)

Wiking (2D/napisy – od 15 lat)

Szalony świat Louisa Waina (2D/napisy – od 13 lat)

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a (2D/dubbing, 2D/ATMOS/dubbing, 2D/ATMOS/napisy– od 10 lat)

Za duży na bajki (2D/dubbing – od 7 lat)

To nie wypanda (2D/dubbing – od 7 lat)

44 коти – збірник 3 (UA/2D – b.o.)

Detektyvne biuro Lassi ta Maii. Hrabizhnyk z potiahu (UA/2D – od 5 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 29.04-05.05.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt