• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios_kino2_290

Wiosenny repertuar w kinie Helios!

14 kwietnia 2022

Helios w nadchodzącym świątecznym tygodniu zaprasza widzów na bogaty repertuar oraz projekty specjalne. Życząc Wesołych Świąt Wielkanocnych uprzejmie informujemy, że w niedzielę – 17 kwietnia – kino będzie nieczynne. W pozostałe świąteczne dni kino będzie czynne zgodnie z repertuarem.

Helios w nadchodzącym świątecznym tygodniu zaprasza widzów na bogaty repertuar oraz projekty specjalne.

Piątkowa nowość to zwariowana komedia przygodowa „Wszystko naraz wszędzie”. Evelyn Wang, borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni…

20 i 21 kwietnia na ekranach zagości Nicolas Cage w przedpremierowych pokazach filmu “Nieznośny ciężar wielkiego talentu”. Zagra… samego siebie, hollywoodzkiego gwiazdora w finansowych tarapatach, przyjmującego zaproszenie urodzinowe do posiadłości tajemniczego milionera. To uruchamia serię niebezpiecznych zdarzeń…

18 i 19 kwietnia zapraszamy przedpremierowo na film „SONIC 2. Szybki jak błyskawica”. Sonic to sympatyczny niebieski jeż, który porusza się z ponaddźwiękową prędkością. W świąteczny poniedziałek pokazy poprzedzą konkursy z nagrodami.

Najnowsze przygody czarodziejskich bohaterów czekają na widzów, którzy wybiorą się na film „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”.

Fani Marvela będą mieli szansę podziwiać Jareda Leto w roli antagonisty Spider-Mana w filmie „Morbius”.

Klimat Świąt Wielkanocnych przyniesie „Zając Max: Misja Pisanka”. Tytułowy bohater wkracza do akcji i rusza na ratunek Świąt Wielkanocnych i Złotej Pisanki, która jest źródłem całej magii tego świata.

Kontynuując cykl codziennych bezpłatnych seansów w języku ukraińskim Helios zaprasza od 15 kwietnia, na dwa filmy każdego dnia. Dla najmłodszych mamy animowaną serię „44 koty” w wersji z ukraińskim dubbingiem. Trochę starszych zapraszamy na „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai: Pierwsza Tajemnica” (wersja z ukraińskim lektorem) – o przygodach małych detektywów i ich pierwszym zleceniu.

W najbliższy poniedziałek, 18 kwietnia, cykl Kino Konesera zaprezentuje film „Drive My Car”, nagrodzony w tym roku Oscarem® i Złotym Globem w kategorii „Najlepszy Film Zagraniczny”. To mistrzowska ekranizacja opowiadania Harukiego Murakamiego, w której widzowie ruszają w filmową przejażdżkę legendarnym Saabem 900, poznając historię głównego bohatera…

W czwartek, 21 kwietnia w ramach cyklu Kultura Dostępna komedia „To musi być miłość”, czyli historia trzech sióstr, które od dziecka trzymają się razem i są dla siebie wsparciem. Jednak w przypadku kłopotów z facetami najlepszą skarbnicą wiedzy i doświadczenia okazuje się być ich matka. Życiowa komedia pełna nieporozumień, męskich wybryków, śmiechu… czasem również przez łzy.

Pełny repertuar kina dostępny jest na www.helios.pl.
Życzymy Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera: Drive My Car (2D/napisy – od 15 lat) – 18.04 godz. 18.00

Kultura Dostępna: To musi być miłość (2D/PL – od 13 lat) – 21.04 godz. 18:00

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Przedpremiery:

SONIC. Szybki jak błyskawica  (2D/dubbing – od 7 lat) – 19.04

Nieznośny ciężar wielkiego talentu (2D/napisy – od 15 lat) – 20.04 , 21.04

Premiery

Wszystko wszędzie naraz (2D/napisy – od 15 lat)

Projekty Specjalne:

Kino Konesera: Drive My Car (2D/napisy – od 15 lat) – 18.04 godz. 18.00

Helios dla Dzieci: SONIC. Szybki jak błyskawica – seanse z konkursami (2D/dubbing – od 7 lat) – 18.04 godz. 11:30, 14:15

Kultura Dostępna: To musi być miłość (2D/PL – od 13 lat) – 21.04 godz. 13:00 i 18:00

Pozostałe tytuły

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a (2D/napisy, 2D/dubbing , 2D/ATMOS/dubbing, 2D/ATMOS/napisy– od 10 lat)

The Long Night (2D/napisy – od 15 lat)

Morbius (2D/napisy, 2D/dubbing – od 13 lat)

Zaginione miasto (2D/napisy – od 13 lat)

Belle (2D/dubbing)

Zając Max: Misja Pisanka (2D/dubbing – od 6 lat)

Za duży na bajki (2D/dubbing – od 7 lat)

To nie wypanda (2D/dubbing, 2D/dubbing ATMOS – od 7 lat)

Szef roku (2D/napisy – od 15 lat)

Chłopiec z szyb (2D/dubbing – od 7 lat)

44 коти – збірник 1 (UA/2D – b.o.)

Детективне бюро Лессі та Майї. Перша таємниця (UA/2D – od 6 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 15-21.04.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt