• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios2aa_920

Wiosenne propozycje na ekranach kina Helios!

16 marca 2022

Najbliższy tydzień przyniesie widzom trzy premierowe tytuły oraz wyjątkowe wydarzenia specjalne! Wśród nich są “Ambulans”, “Za duży na bajki” oraz “Inni ludzie”.

Pierwsza z nadchodzących premier to „Ambulans” – historia braci, którzy napadają na bank i dokonują tego w szczytnym celu. Stawka jest wysoka, bo do podziału są 32 miliony dolarów.

„Za duży na bajki” to historia dla całej rodziny, której bohaterem jest dziesięcioletni Waldek pochłonięty światem gier komputerowych z nadopiekuńczą mamą u boku, która trzyma go pod kloszem. Wszystko jednak zmienia pojawienie się w jego życiu ekscentrycznej ciotki Mariolki.

Kolejną polską propozycją jest obraz „Inni ludzie” mówiący o desperackim poszukiwaniu miłości. Film jest historią ludzi uwikłanych w miłosny trójkąt w czasach rozpadu więzi, dożywotnich kredytów i szumu mediów społecznościowych.

W repertuarze Heliosa można wciąż znaleźć najnowszą produkcję studia Disney/Pixar „To nie wypanda”, której bohaterką jest rezolutna 13-latka Mei Lee, przechodząca trudny okres dorastania…

„BATMAN” w wydaniu Matta Reevesa to mroczna opowieść w stylu klasycznego kryminału noir ukazująca Gotham przesiąknięte korupcją, a samego Batmana jako bezwzględnego mściciela i najlepszego detektywa w uniwersum DC.

Żądnych przygód i poszukiwania skarbów Magellana Helios zaprasza na przygodę w towarzystwie Nathana Drake’a i „Sully’ego” Sullivana w filmie „Uncharted”, który jest adaptacją jednej z najbardziej popularnych gier ostatnich lat.

Dla widzów lubiących się bać mamy „Bunkier strachu” – horror, którego bohaterowie biorą udział w grze, której stawką jest ich życie.

Wciąż zapraszamy na „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, czyli historię o miłości i przyjaźni w gwiazdorskiej obsadzie!

21 marca cykl Kino Konesera przedstawi widzom film „Matki równoległe”. Najnowszy film Pedro Almodóvara prezentuje losy dwóch samotnych kobiet i przyszłych mam, poznających się w szpitalu w dniu porodu.

24 marca w ramach cyklu Kultura Dostępna zaprezentowany zostanie dokument „Furia”, którego bohaterką jest Aleksandra Rola – bezkompromisowa zawodniczka MMA, która w ciągu roku pokonała w Polsce wszystkie przeciwniczki.

Helios zaprasza na niepowtarzalny Nocny Maraton Oscarowy. W ciągu jednej nocy (z 25 na 26 marca) zostaną pokazane trzy filmy, które łącznie zawalczą o 20 statuetek: „Diuna”, „King Richard: Zwycięska rodzina” oraz „Drive my car”.

Bezpłatny seans w języku ukraińskim

Kontynuując cykl bezpłatnych pokazów w języku ukraińskim Helios zaprasza na kolejny seans w towarzystwie bohaterów filmu „LUCA” od piątku, 18 marca. To przepiękna historia o przyjaźni, sile i wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń.

ЛУКА / СІМ’Я / b.o./fPrzygodowy/Анімація/Пригоди

Це історія про дорослішання хлопчика, наповнене морозивом, пастою та нескінченними поїздками на скутері. Головний герой Лука ділить свої пригоди зі своїм новим найкращим другом, але розвагам та веселощам загрожує схований глибоко-глибоко секрет: морські страховиська з іншого світу, які живуть просто під поверхнею води.

Pełny repertuar kina dostępny jest jak zawsze na www.helios.pl

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera: Matki równoległe (2D/napisy – od 15 lat) – 21.03 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Furia (2D/PL – od 15 lat) – 24.03 godz. 18:00

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adresa redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Projekty Specjalne:

Kino Konesera: Matki równoległe (2D/napisy – od 15 lat) – 21.03 godz. 18.00

Filmowy Uniwersytet Trzeciego Wieku: Sonata (2D/PL – od 13 lat) – 23.03 godz. 17.00

Kultura Dostępna: Furia (2D/PL – od 15 lat) – 24.03 godz. 13:00 i 18:00

Premiery

Za duży na bajki (2D/dubbing – od 7 lat)

Ambulans (2D/napisy – od 15 lat)

Inni ludzie (2D/PL – od 15 lat)

Pozostałe tytuły

Luka (2D/UA – od lat b.o.)

Bunkier strachu (2D/napisy – od 15 lat)

To nie wypanda (2D/dubbing, 2D/dubbing ATMOS – od 7 lat)

Batman (2D/dubbing, 2D/napisy, 2D/napisy – od 15 lat)

Cud Guadalupe (2D/lektor – od 13 lat)

Uncharted (2D/napisy, 2D/dubbing – od 10 lat)

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach (2D/PL – od 13 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 18-24.03.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt