• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider||Moto info

kapi_driftowoz_290

Jesteś fanem driftu? Możesz wygrać profesjonalny samochód od Karoliny Pilarczyk!

24 lutego 2022

To nie jest żadna ściema. Profesjonalna maszyna do zawodów driftu czeka. – Każdy może ją wygrać w konkursie, który przygotowaliśmy – mówi Karolina Pilarczyk, pierwsza Polka startująca w profesjonalnych zawodach driftu.

„Driftowóz na START” – to nowy program i hasło konkursu, który na swoim kanale YouTube Karolina CK Pilarczyk rozpoczęła Karolina Pilarczyk, najbardziej znana drifterka w Polsce, startująca w profesjonalnych zawodach i posiadająca najwyższe licencje Europy, Ameryki Północnej i Azji. Projekt ma popularyzować motorstport.

Fachowcy przygotują samochód…

Karolina Pilarczyk razem z Mariuszem Dziurleją, team managerem oraz konstruktorem aut drigftingowych Karoliny, przybliżą widzom emocjonujący świat motorsportu. W programie, ten doświadczony duet (Pilarczyk-Dziurleja) na oczach widzów kupi i zmodyfikuje auto tak, aby można nim było w bezpieczny sposób trenować drifting, a nawet wystartować w zawodach! W każdym z odcinków gościem specjalnym będą także wyjątkowi twórcy z TikToka, youtuberzy oraz osoby znane w świecie Instagrama, którzy będą uczyć się sztuki driftingu pod okiem Karoliny Pilarczyk.

Na koniec serii, na widzów czeka nagroda – auto, które zmodyfikują gospodarze, jeden z oglądających dostanie w prezencie.

– W trakcie naszej serii chcemy pokazać widzom, że rozpoczęcie przygody z driftingiem nie oznacza od razu, że musimy dysponować ogromnym budżetem. Odpowiemy też na wiele pytań zadawanych przez osoby zafascynowane driftingiem, między innymi, czym kierować się przy wyborze auta, jak je zmodyfikować, gdzie bezpiecznie i zgodnie z przepisami ruchu drogowego trenować oraz jak pozyskać budżet na start i treningi? – wyjaśnia Karolina Pilarczyk. – W swoim życiu zmodyfikowaliśmy wiele samochodów i w tej serii będziemy dzielili się naszymi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Chcemy w ten sposób zaoszczędzić przyszłym zawodnikom driftingowym czas i pieniądze.

Wygraj go i startuj!

– Przez 15 lat budowałem samochody do ekstremalnego offroadu, a od 12 lat przygotowuję auta do driftingu dla Karoliny. W trakcie serii będę podpowiadał młodym ludziom co jest absolutnym „must have” na początek przygody z driftingiem, a co może być niepotrzebnym wydatkiem. Otrzymujemy wiele pytań podczas zawodów i przez social media od osób zafascynowanych driftingiem. Postanowiliśmy zebrać odpowiedzi na takie pytania w jednym miejscu i pokazać wszystkim, że warto dążyć do realizacji swoich marzeń, a problemy należy traktować jak wyzwania do pokonania, a nie jako powody do rezygnacji ze swoich pragnień. Jak ja to mówię, w dwóch słowach: DA SIĘ – dodaje Mariusz Dziurleja.

Takie profesjonalne auto, gotowe do startu – tylko wsiąść za kierownicę i jechać – czeka na uczestników konkursu. Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

– W każdym z emitowanych odcinków ukryty jest jeden wyraz, który należy znaleźć. Z tych wyrazów należy ułożyć zdanie i napisać do niego uzasadnienie. Wygra ten, kto najbardziej ujmie, wzruszy, zaskoczy komisję konkursową. Jest pełna dowolność. Może to być jakaś sytuacja, zdarzenie z życia, anegdotka. Ludzie są bardzo kreatywni, mają niesamowite pomysły. Każdy ma szansę wygrać naszą maszynę do driftu, bo to będzie prawdziwa maszyna, która od razu będzie przygotowana do profesjonalnego startu po torach, bo nie na drogach publicznych – wyjaśnia Karolina Pilarczyk.

Odcinki programu „Driftowóz na START” są emitowane w środy i niedziele na kanale YT Karolina CK Pilarczyk. Emisja będzie trwała do 13 marca. Tego dnia upływa termin nadsyłania odpowiedzi w konkursie. Trzy dni później, 16 marca, podczas corocznej imprezy z okazji Inauguracji Sezonu Driftingowego Karoliny Pilarczyk (w klubie Hula Kula na ul. Jagiellońskiej w Warszawie), nastąpi rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie nazwiska zwycięzcy.

Zatem, oglądajcie kanał YT Karoliny Pilarczyk, zbierajcie wyrazy i weźcie udział w konkursie.

Kanał YT Karoliny:
https://youtube.com/c/KarolinaCKPilarczyk

Życzymy powodzenia!

Karolina Pilarczyk
Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt