• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios_nascenie

Niezapomniany koncert w hołdzie trzech wielkich tenorów w kinie Helios!

3 lutego 2022

IL VOLO & PLÁCIDO DOMINGO – NOTTE MAGICA – to koncert będący hołdem dla trzech wielkich światowych tenorów: Luciano Pavarottiego, José Carrerasa i Plácido Domingo, który odbył się w 2016 roku na Piazza Santa Croce we Florencji. Kupując wcześniej bilet, zapłacisz mniej!

Projekt „Helios na Scenie” kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcemy przybliżyć przystępność wydarzeń, które dotąd nie były realizowane na tak szeroką skalę. Sprowadzimy na kinowe sale: koncerty, imprezy LIVE, spektakle teatralne i nie tylko!

Już 9 lutego 2022 r. o godz. 18.00 w ramach projektu Helios na Scenie: – Zapraszamy na niezwykły koncert, który odbył się 1 lipca 2016 roku na Piazza Santa Croce, jednym z najbardziej urokliwych placów Florencji z udziałem słynnej orkiestry Teatro Massimo di Palermo pod batutą Maestro Ramóna Tebara. Gościem specjalnym tego wydarzenia był Plácido Domingo, który dyrygował wybranymi ariami i pieśniami.

Koncert Il Volo, był hołdem dla Trzech Tenorów: Luciano Pavarottiego, José Carrerasa i Plácido Domingo. Zaprezentowano najsłynniejsze pieśni i arie neapolitańskie. Gościem specjalnym wydarzenia był Maestro Plácido Domingo. To zapis, który przeniesie widzów prosto do romantycznej Italii. Usłyszymy takie utwory jak Nessun Dorma, Granda, O Sole Mio czy My Way.


Cennik koncertowy:
– Cena ponad 7 dni przed seansem: 25,90 zł
– Cena 1-7 dni przed seansem: 29,90 zł
– Cena w dniu seansu: 32,90 zł

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt