• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios_i_love_118,5x175cm_CLP_v2

Z kinem Helios …zima nikomu nie straszna!

12 stycznia 2022

Za oknami mróz, ale w kinach Helios coraz cieplej, a to za sprawą nowości w repertuarze oraz kolejnych, premierowych tytułów jakie czekają na widzów!

W nadchodzącym tygodniu na widzów czeka najbardziej odjechana muzycznie grupa zwierzaków w filmie „SING 2”. Zabawa na pokazach przedpremierowych murowana!

Po rozgrzewce z ekipą śpiewających zwierzaków warto pozostać w zwierzęcym klimacie i dowiedzieć się „O czym dzisiaj marzą zwierzęta”. To najnowsza propozycja filmowa dla całej rodziny, którą będzie można zobaczyć już od najbliższego piątku. Zwierzęta także marzą o byciu superbohaterami i o ratowaniu ich zwierzęcego świata…

Kolejna premiera to „355”. Pięć hollywoodzkich gwiazd wciela się w role agentek służb wywiadowczych tyle, że pięciu różnych agencji! Stając w obliczu światowego niebezpieczeństwa muszą zawrzeć przymierze…

Trzecią premierą tego tygodnia jest mocne uderzenie, które wraca po latach! W kinach na całym świecie znów będzie słychać „Krzyk”. Szykują się emocje na najwyższym poziomie, a w ciemnej sali kinowej każdy może okazać się Ghostfacem – słynnym człowiekiem w masce! Ci którzy chcą usłyszeć ponownie krzyk Courtney Cox i Neve Campbell muszą przygotować się na 2 godziny strachu!

16 stycznia Helios zaprasza także na niedzielny poranek z filmem „44 koty”. To kolejne spotkanie z kocimi ulubieńcami dzieciaków i ich przygodami. Ten włoski serial animowany opowiada o codziennych perypetiach czterech kotów, które tworzą muzyczny zespół – Arcykoty. Jak zawsze będzie wesoło i kolorowo! Przed seansem jak zawsze konkursy z upominkami!

Twórcy filmu „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” zafundowali widzom powrót do czasów najlepszych polskich komedii, a przy okazji totalny galimatias na ekranie.

Wciąż zapraszamy na najnowsze przygody słynnego pająka, czyli „Spider-Man. Daleko od domu”.

17 stycznia w ramach cyklu Kino Konesera Helios przedstawi film „Kurier francuski z Liberty, Kansas Evening Sun”. Widzowie będą mieli okazję kolejny raz dołączyć do abstrakcyjnej wizji świata Wesa Andersona, który udowadnia, iż nadal jest w znakomitej formie!

Na 20 stycznia w ramach cyklu Kultura Dostępna zaplanowany został pokaz filmu „Śmierć Zygielbojma” ukazujący losy żydowskiego działacza politycznego, który w ramach protestu przeciwko bezczynności świata wobec tragedii Holocaustu popełnia samobójstwo.

Pełny repertuar kina jak zawsze na stronie www.helios.pl. Do zobaczenia!

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera: „Kurier francuski z Liberty, Kansas Evening Sun” – (2D/napisy, od 15 lat) – 17.01, poniedziałek, godz. 18

Kultura Dostępna: „Śmierć Zygielbojma” (2D/PL, od 15 lat) – 20.01, czwartek, godz. 18

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Projekty Specjalne:

Filmowe Poranki: 44 koty cz. 10 – 16.01 godz. 10:30

Kino Konesera: Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun (2D/napisy – od 15 lat) – 17.01 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Śmierć Zygielbojma (2D/PL – od 13 lat) – 20.01 godz. 13:00 i 18:00

Przedpremiera

Sing 2 (2D/dubbing – od 6 lat)

Premiery

O czym dzisiaj marzą zwierzęta (2D/dubbing – od 6 lat)

Krzyk (2D/napisy – od 15 lat)

355 (2D/napisy – od 15 lat)

Pozostałe tytuły

Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 (2D/PL – od 10 lat)

King’s Man. Pierwsza misja (2D/napisy, 2D/ATMOS napisy – od 15 lat)

Matrix. Zmartwychwstania (2D/ATMOS napisy – od 15 lat)

Spider-Man. Bez drogi do domu (2D/napisy, 2D/dubbing – od 10 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 14-20.01.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/, RF

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt