• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider||Jestem uprzejmym kierowcą

uprzejmy_kierowca_kapi_920

Bądź uprzejmym kierowcą. Każdego dnia

4 stycznia 2022

Uprzejmość i grzeczność starty nie przynoszą, z takiego założenia wyszliśmy organizując akcję „Jestem uprzejmym kierowcą”. Do kultury na drogach namawia, propagując naszą akcję, Karolina Pilarczyk, pierwsza polska zawodowa drifterka.

W 2016 roku ruszyliśmy z akcją „Jestem uprzejmym kierowcą”. Propagujemy w niej jazdę zgodnie z przepisami, uprzejmość, wyrozumiałość i kulturę między wszystkimi użytkownikami ruchu.

Uśmiechajmy się do siebie na drodze

Wśród osób, które propagują kulturę na drodze są znane osoby różnych profesji. Chętnie włączyła się w naszą akcję Karolina Pilarczyk, pierwsza Polka, która startowała w profesjonalnych zawodach driftu (posiada licencje europejską, Ameryki Północnej i Azji).

– Bardzo ważne jest, żebyśmy byli uprzejmi na drodze, żebyśmy ze sobą współpracowali, żebyśmy się uśmiechali do siebie na drodze, na ulicy, bo tu chodzi o nasze bezpieczeństwo. Im bardziej będziemy kulturalni na drodze, tym będzie się nam wszystkim lepiej jeździło i będzie bezpieczniej na drodze – apeluje Karolina Pilarczyk.

Ze względu na pandemię, akcja została zawieszona na początku ubiegłego roku. Nie oznacza to, że z niej rezygnujemy. Jeśli tylko będzie możliwość i powrócimy do normalnego życia, bez żadnych obostrzeń, pandemia zostanie odwołana, będziemy chcieli ją kontynuować.

Partnerzy Akcji

Partnerami naszej akcji są: AC S.A. z Białegostoku (producent instalacji autogaz marki STAG), Oximo z Gdyni (producent wycieraczek samochodowych), SEAT Polska, salony Ster, (dealer marki Volkswagen i Nissan) i Optimal (dealer marki Citroen), kino Helios (bilety na dowolnie wybrany film), “Kajtek” Stacja Demontażu Pojazdów z Rajca Poduchownego, Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego (organizator kursu pierwszej pomocy przedmedycznej), Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu (sprawdzenie samochodu), Fototapety.pl, Eurobord, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, restauracja Samira i bar Burger King.

Bądźmy kulturalni na drodze, zawsze – nie tylko w dniach akcji.

Szerokości na drodze! Bezpiecznej jazdy!

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt