• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios920

Przedświąteczna uczta filmowa z Heliosem!

16 grudnia 2021

Sieć kin Helios zaprasza na spotkanie z Peterem Parkerem znanym jako SPIDER-MAN! To będzie 150 minut niesamowitej jazdy filmowym rollercosterem, który wywraca do góry nogami cały dotychczasowy świat Spider-Mana. „Spider-Man. Bez drogi do domu” na ekranach od 17 grudnia.

Najsłynniejszy miś polarny wraca na ekrany, żeby zabrać swoich wiernych fanów na rodzinne wakacje, aż do Chin! Czeka nas epicka przygoda z bohaterami filmu „Misiek Ekipa na wakacjach”.

22 grudnia Helios zaprasza wszystkich widzów na ponowne spotkanie z bohaterami w najnowszej odsłonie „Matrix Zmartwychwstania”. W świecie dwóch rzeczywistości – gdzie codzienność miesza się z czymś więcej – Thomas Anderson będzie musiał raz jeszcze zdecydować się, czy podążać za królikiem do nory. Wybór nie będzie prosty, ale Matrix jest potężniejszy, bardziej strzeżony i niebezpieczniejszy niż kiedykolwiek. To jedna z tych premier, której nie można przegapić!

Okres przedświąteczny to idealny moment, aby nadrobić zaległości. Zapraszamy na przygody gigantycznego i niesfornego szczeniaka „Clifforda”, a w pełną magii i tajemnic przygodę można wybrać się razem z Disneyem i „Naszym magicznym Encanto”.

Przed chętnymi do odkrycia rodzinnych tajemnic Helios otwiera drzwi do „Domu Gucci”. Jest intryga, miłość, niewyobrażalne bogactwo i sława. To trzeba zobaczyć! W muzyczną podroż na nowojorskie ulice lat 60-tych zabierze widzów Steven Spielberg i jego porywająca adaptacja brodwayowskiego musicalu „West Side Story”.

Z Nowego Jorku Helios zabierze widzów do  czasów obecnych i na drugi kontynent zapewniając widzom rozrywkę z polską produkcją „Dziewczyny z Dubaju.

„Nie patrz w górę” to megaprodukcja Netflixa z gwiazdorską obsadą i to ostatnia szansa, aby zobaczyć ten film na dużym ekranie w sieci kin Helios.

Najbliższe i cykliczne spotkania z fanami kina rozpoczynają 19 grudnia Filmowe Poranki, gdzie na milusińskich czeka zestaw 5 bajek z serii „44 Koty”. Arcykoty ponownie w akcji, a więc będzie dużo śmiechu, zabawy i nauki. Przed filmem jak zawsze konkursy, wspólne zabawy, na zakończenie balonowe niespodzianki od Heliosa.

20 grudnia w cyklu Kino Konesera zostanie zaprezentowany włoski dramat „Wszystko zostaje w rodzinie”. Przejmująca historia małżeństwa z wieloletnim stażem, które boryka się z problemem zdrady i życiowych wyborów.

22 grudnia Nocne Maratony Filmowe zapraszają na wyjątkowe wydarzenie Mini Maraton Matrix. Wyświetlony zostanie kultowy „Matrix” oraz premierowo najnowsza część „Matrix Zmartwychwstania”.

23 grudnia w ramach cyklu Kultura Dostępna Helios zaprezentuje film Jana Jakuba Kolskiego „Republika Dzieci”. Baśniowy świat zaprasza widzów na niebywałą historię w której grupa bohaterskich dzieciaków stara się zawalczyć o swoją przyszłość. Czy napotkane elfy, fauny, rusałki pomogą im stworzyć wymarzoną i tytułową Republikę Dzieci? To wartościowe kino familijne, którego się nie zapomina.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Projekty Specjalne:

Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 9 – 19.12 godz. 10:30

Kino Konesera: Wszystko zostaje w rodzinie (2D/napisy – od 16 lat) – 20.12 godz. 18.00

Mini Maraton Matrix – 22.12 godz. 20:00

Kultura Dostępna: Republika dzieci (2D/PL – od 10 lat) – 23.12 godz. 13:00 i 18:00

Premiery 17.12

Spider-Man. Bez drogi do domu (2D/napisy, 2D/dubbing – od 10 lat)

Misiek. Ekipa na wakacjach (2D/dubbing – od 6 lat)

Premiery 22.12

Matrix. Zmartwychwstania (2D/napisy, 2D/ATMOS napisy – od 15 lat)

Pozostałe tytuły

West Side Story (2D/napisy, 2D/ATMOS napisy – od 13 lat)

Nie patrz w górę 2D/napisy – od 15 lat)

Biały Potok (2D/PL – od 15 lat)

CLIFFORD. Wielki czerwony pies – (2D/dubbing – od 6 lat)

Dziewczyny z Dubaju ® (2D/PL – od 16 lat)

Dom Gucci (2D/napisy – od 15 lat)

Nasze magiczne Encanto (2D/dubbing, 2D/ATMOS dubbing – od 7 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 17-23.12.2021 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt