• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

policja2_wypadek920

Wypadki, kolizje, utrudnienia na drodze. Jeździjcie ostrożniej!

6 grudnia 2021

Problemy z przejazdem na wiaduktach w ul. Młodzianowskiej oraz Żeromskiego/Lubelska, wypadki i stłuczki. Uważajcie na drodze. Zachowujcie większy odstęp między pojazdami.

Pogoda powinna dać wyraźny sygnał, żeby zmienić styl jazdy. Jednak nie każdy wziął pod uwagę warunki atmosferyczne i że w związku z tym trzeba skorygować technikę jazdy. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W Radomiu i regionie odnotowała dziś kilka zdarzeń drogowych.

Ok. godz. 13, w Rajcu Szlacheckim, w gminie Jedlnia-Letnisko, samochód osobowy zderzył się z autem dostawczym. Jedna osoba odwieziona do szpitala.

W Wielogórze, na drodze wojewódzkiej nr 735 (dawna droga krajowa nr 7) zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została odwieziona do szpitala.

Na drodze wojewódzkiej nr 727 między Pawłowem a Szydłowcem dachowało bmw. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca tego auta wyprzedzał inny pojazd, ale stracił panowanie nad samochodem i wjechał do rowu. Kierowca i dwóch pasażerów bmw samodzielnie wyszli z auta i …oddalili się z miejsca zdarzenia.

Na ul. Lubelskiej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Komunalną i zjazdem na Giełdę Rolną, kierująca volkswagenem wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do zderzenia z seatem.

Na szczęście, nikt nie ucierpiał.

Również bez obrażeń wyszły osoby z kolizji na al. Jana Pawła II, gdzie zderzyły się bmw i citroen. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca bmw włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, z ul. Sandomierskiej, wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do stłuczki z citroenem.

Na wiadukcie łączącym ulice Żeromskiego i Lubelską stuknęły się trzy samochody. Ruch w obie strony jest bardzo utrudniony.

Również na wiadukcie w ul. Młodzianowskiej były utrudnienia. Powodem było osobowe auto, które zajęło jeden pas i trzeba było je objeżdżać.

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt