• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider||Moto info

nissan_odreki_920

Samochody Nissana kupisz od ręki

2 grudnia 2021

Ten kto chce mieć nowy samochód, powinien się wybrać do salonu Nissana, radomskiego dealera marki. Nie trzeba czekać kilka miesięcy, żeby nim wyjechać z salonu.

Od kwartału trudno kupić w Polsce od ręki nowe auto, z salonu. Branża motoryzacyjna niemal na całym świecie boryka się z problemem dostawy nowych aut do salonów dealerskich. Z powodu pandemii koronawirusa spadł popyt na nowe auta. Skoro spadł popyt, anulowano zamówienia na półprzewodniki.

Teraz, ludzie powracają do salonów, chcą kupić auta, ale nie mają praktycznie możliwości nabyć samochodu od ręki lub w ciągu jednego-dwóch miesięcy. Efekt jest taki, że trzeba czekać miesiącami na nowe auto.

Tak jest również w Radomiu. Z kilku salonów otrzymaliśmy informacje, że czas oczekiwania na nowe auto, w zależności od modelu, wynosi od 3-6 miesięcy do nawet roku.

Wyjątkiem jest salon Nissana.

– Kilka nowych samochodów, które można kupić od ręki. Tak jest z nowym modelem Qashqaia. Można już nim wyjechać z salonu. Na pewno będziemy mieli ten model również w styczniu i w lutym – powiedział Krzysztof Wiśniewski, kierownik salonu marki ds. sprzedaży. – W ofercie, do szybkiego odbioru jest również model Juke, gdzie czas oczekiwania wyniesie około siedmiu dni oraz Micra z miesięcznym terminem odbioru.

Qashqai jest w dobrych i bardzo dobrych wersjach wyposażenia (o nowym modelu można przeczytać tutaj). Pod tym względem klienci na pewno nie będą narzekać. Gorzej, jeśli ktoś będzie chciał dopasować samochód do koloru sukienki lub butów. Z pełną synchronizacją takich wymagań może być problem. W salonie stoją auta, które uda się kolorystycznie dopasować do ubioru. Może to być też dobra okazja na prezent dla żony pod choinkę.

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt