• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

mzdik_znaczek_920

Objazdy dla autobusów linii 24 (aktualizacja)

3 listopada 2021

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, do najbliższego poniedziałku, 8 listopada, kursy wariantowe linii 24 w Małęczynie Nowym, w gminie Gózd, będą wykonywane objazdem przez ulicę Szkolną, wyłącznie w stronę tej pętli. Związane jest to z robotami w rejonie pętli Małęczyn Nowy. Przedłużenie okresu obowiązywania zmian jest podyktowane decyzją wykonawcy robót.

Autobusy będą kursować w Małęczynie Starym i Nowym następującym objazdem: Radomska, Szkolna (obok szkoły), Lubelska – do pętli Małęczyn Nowy (bez wjeżdżania na nią – postoje będą odbywały się tam na ul. Lubelskiej obok pętli).

Zawieszone zostanie funkcjonowanie następujących przystanków: Małęczyn Stary / Makowska (przy ul. Makowskiej, w kierunku Lubelskiej); Małęczyn Stary / Ziembickiego (przy ul. Makowskiej, w kierunku Lubelskiej); Małęczyn Nowy / Kościelna (przy ul. Makowskiej, w kierunku Lubelskiej); Małęczyn Nowy / Cmentarz (przy ul. Lubelskiej, w kierunku Szkolnej); Małęczyn Nowy I (NŻ) (przy ul. Lubelskiej, w kierunku Szkolnej).

Przystanek Małęczyn Stary / Szkolna (przy ul. Radomskiej, w kierunku Makowskiej) będzie obowiązywał tylko dla kursów do pętli Grzmucin.

Dla kursów linii 24 do pętli Małęczyn Nowy zostanie natomiast uruchomiony przystanek tymczasowy o tej samej nazwie – na początku ul. Szkolnej.

Trasa kursów wariantowych w kierunku powrotnym (od pętli Małęczyn Nowy ulicami Lubelską, Makowską i Radomską w stronę Radomia) nie ulegnie zmianie.

MZDiK zastrzega, że okres obowiązywania powyższych korekt może zostać przedłużony (w zależności od potrzeb wykonawcy robót – inwestorem zadania przy ul. Lubelskiej w Małęczynie Nowym jest Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Radomiu).

Roman Furciński, źródło: MZDiK

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt