• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

cmentarze_ruch_920

Duże ograniczenia w ruchu przy cmentarzach

30 października 2021

Przypominamy, od dziś zmieniły się organizacje ruchu przy nekropoliach. Np., do cmentarza przy ul. Limanowskiego można samochodem podjechać tylko od ul. Dębowej.

Odcinek ul. Limanowskiego jest zamknięty dla ruchu między ulicami Maratońską a Tytoniową. Przy skrzyżowaniu z tą drugą, wjazd w Limanowskiego jest zastawiony barierką. Dodatkowo, stał radiowóz. Barierki przez całą szerokość jezdni ul. Limanowskiego ustawione są przy wyjeździe w tę ulicę z Lustrzanej. Można z niej wyjechać tylko w lewo, w stronę Tytoniowej.

Zamknięte są też ulice Chopina, Obrońców, Kurpiowska, Ordona, Kujawska i Hutnicza. Zakaz wjazdu nie dotyczy tylko mieszkańców tych ulic (w ul. Obrońców także pojazdów z zezwoleniem ZUK).

Ul. Dębowa od Limanowskiego do parkingu jest drogą jednokierunkową.

Przez ul. Tytoniową jeżdżą autobusy miejskie (maja zmienione trasy). Z tego powodu jest ona objęta zakazem zatrzymywania się.

Na Cmentarz Komunalny na Firlej dojazd prywatnym autem jest możliwy tylko od strony ul. Warszawskiej, ulicami Ofiar Firleja i Witosa (później przejazd w stronę i ul. Mieszka I w kierunku centrum).

Dla samochodów indywidualnych jest zakaz wjazdu w ul. Mieszka I od ronda Powstańców Warszawy (skrzyżowanie Mieszka I i Aleksandrowicza) i od ronda w ul. Aleksandrowicza.

Zakaz ruchu (oprócz mieszkańców) będzie obowiązywał na ul. Gombrowicza.

Na ulicach Warszawskiej (przy cmentarzu prawosławnym) i Kozienickiej (przy cmentarzu w Rajcu Szlacheckim) obowiązuje zakaz zatrzymywania się. Miejsca postojowe będą tam odpowiednio obok cerkwi prawosławnej oraz przy ul. Północnej. Nie wszyscy jednak stosowali się do znaków i parkowali na chodniku za znakiem.

Powyższe ograniczenia i tymczasowa organizacja ruchu przy nekropoliach obowiązują do 1 listopada włącznie.

Jeździjcie ostrożnie. Szerokości na drodze!

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt