• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
 • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

wypadek_znak_920

Areszt dla kierowcy za spowodowanie tragicznego wypadku

14 września 2021

3 miesiące w areszcie spędzi 41-letni mężczyzna, który doprowadził do tragicznego wypadku w Woli Soleckiej Pierwszej, w powicie lipskim. Zginęła 36-letnia kobieta, która osierociła czworo nieletnich dzieci.

Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, we wtorek 7 września, w Woli Soleckiej Pierwszej na gminnej drodze zderzyły się ford galaxy z honda cr-v. W wypadku, na miejscu zginęła 36-letnia kobieta, a kierowcy samochodów trafili do szpitala. Kobieta osierociła czworo dzieci, w wieku od 8 do 16 lat.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że kierowca forda galaxy na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą z przeciwka hondą cr-v. Tuż po wypadku, 41-letni mężczyzna, który jechał fordem twierdził, że auto prowadziła kobieta, a on był pasażerem (oboje wypadki z pojazdu). Policjanci i Prokuratura ustaliły inaczej, że to on kierował autem, a kobieta była pasażerką. Z naszych informacji wynika, że w momencie wypadku mężczyzna miał ok. 1,7 promila alkoholu.

W miniony piątek Sąd Rejonowy w Lipsku zastosował 3-miesięczny areszt wobec 41-letniego mężczyzny, który spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym w stanie nietrzeźwości.

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

 • srednia_otwarta_920

  Ul. Średnia otwarta dla ruchu!

  Dziś, od południa, kierowcy mogą korzystać z przejazdu już całą ul. Średnią. Zakończyły się prace na...

  więcej...
 • fuszerka_920

  Jeszcze nie oddali drogi, a już wymieniaja nawierzchnię!

  Fuszerka na budowie Południowej Obwodnicy Warszawy. Na ursynowskim odcinku 400-metrowej drogi trzeba...

  więcej...
 • Logo Jobsora

Kontakt