• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

linie2_920

Na oznakowanie poziome trochę poczekamy

7 września 2021

Wymienione nawierzchnie na al. Wojska Polskiego, na rondach w ul. Słowackiego i ks. Popiełuszki nie będą na miały na razie oznakowania poziomego. Linie mają być wymalowane po zakończeniu wszystkich prac przez Budromost Starachowice. Firma chyba zapomniała o jeszcze jednym miejscu do wymiany nawierzchni.

Firma z Wąchocka od lipca dokonuje gwarancyjnej wymiany nawierzchni na nowo wybudowanych jezdniach. Nowy asfalt położono na łącznicach ul. Lubelskiej z al. Wojska Polskiego, na jezdniach al. Wojska Polskiego – od wysokości skrzyżowania z Ogrodniczą ro ronda w ul. Słowackiego, al. Grzecznarowskiego – ok. 100 m od ronda (jadąc od strony os. Ustronie), na rondzie Popiełuszki (kozienickie), na ul. Żółkiewskiego i nawrotce al. Wojska Polskiego przy skrzyżowaniu z ul. Odrodzenia. W pierwszym wymienionym miejscu roboty zakończyły się dwa miesiące temu.

Na żadnym z wymienionych miejsc nie wymalowane zostało oznakowanie poziome. Kiedy to zostanie zrobione?

– Prace związane z wymianą nawierzchni jeszcze się nie zakończyły, jeszcze trwają. Oznakowanie poziome zostanie wymalowane dopiero po zakończeniu wszystkich robót – odpowiedział na pytanie Dawid Puton, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji.

Kiedy może nastąpić zakończenie prac, nie wiadomo.

Nie zapomnijcie o pasie do zjazdu w lewo!

Kończy się wymiana gwarancyjna nawierzchni nowo wybudowanych jezdniach (ostatni odcinek al. Wojska Polskiego, od ronda Popiełuszki do ul. Lubelskiej, oddano do użytku przed Świętami Bożego Narodzenia). I Budromost Starachowice, i Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji chyba zapomniały o jeszcze jednym miejscu, które należy poprawić. Już w styczniu informowaliśmy o pasie do zjazdu w lewo z al. Wojska Polskiego w ul. Odrodzenia. Tam również są wykruszenia w jezdni.

Dawid Puton nie potrafił odpowiedzieć na pytanie kiedy będzie wymieniona nawierzchnia w tym miejscu. Chyba był wyraźnie zaskoczony, że tu też należy położyć nowy asfalt.

Lepiej, żeby to nie umknęło wąchockiej firmie i MZDiK.

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt