• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

swiatla_zeroma_920

Sfrezowali asfalt i …nic

3 września 2021

W miniony weekend, na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i 25 Czerwca miała być przebudowywana sygnalizacja świetlna. Nie zostało to zrobione. Kiedy będzie? Nie wiadomo.

Przed ostatnim weekendem sierpnia zostały sfrezowane nawierzchnie prawych i lewych pasów jezdni na ul. 25 Czerwca przed dojazdami do skrzyżowania z ul. Żeromskiego oraz na ul. Żeromskiego przed skrzyżowaniem z ul. 25 Czerwca. To było związane z planowaną przebudową sygnalizacji świetlnej oraz przygotowaniem pod montaż nowych pętli indukcyjnych, detektorów wykrywających pojazdy dojeżdżające do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną.

Przed weekendem, Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informował o pracach i możliwych utrudnieniach w ruchu. Mija prawie tydzień i nic. Sfrezowano tylko nawierzchnie na odcinkach na wspomnianych pasach jezdni.

Próbowaliśmy się dowiedzieć „Dlaczego w ubiegły weekend nie zakończono prac? Kiedy zostaną one kontynuowane?”

Na pierwsze pytanie nie uzyskaliśmy odpowiedzi. Na drugie, w zasadzie również nie.

Nie rozumiemy takiej organizacji pracy. Skoro wszystko było przygotowane przed ubiegłym tygodniem, to dlaczego wtedy tego nie zrobiono? Tym bardziej, że zapowiadano prace i utrudnienia w ruchu. Czegoś tu nie rozumiemy. Albo o czymś nie wiemy, bo nie możemy uzyskać pełnej informacji z MZDiK.

Nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na kontynuację robót, i zakończenie prac. Tylko jak długo?

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt