• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
 • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider||Utrudnienia w ruchu

utrudnienia_w_ruchu3_920

Wieczorem znowu przejadą rolkarze

27 sierpnia 2021

W sobotę, 28 sierpnia, w godzinach ok. 20:00-21:45 mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym i w komunikacji miejskiej. Po raz kolejny odbędzie się w Radomiu Nightskating. Uwaga! Na ul. Kochanowskiego rolkarze mają jechać pod prąd!

Przejazd rolkarzy – według zapowiedzi organizatorów, maksymalnie do 150 uczestników – odbędzie się pod nadzorem Policji z placu Jagiellońskiego (przed budynkiem teatru) przez ulice: Kelles-Krauza, Niedziałkowskiego, Żeromskiego, Słowackiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Moniuszki, Traugutta, Narutowicza, Kościuszki, Planty (jezdnia południowa), Traugutta, Beliny-Prażmowskiego, wjazd na wiadukt nad torami, Słowackiego, Kalińską, Kochanowskiego, Lubelską, Żeromskiego (wiadukt), Młynarską, Kolberga, Szklaną, Olsztyńską, Grzybowską, Struga, 11 Listopada, Zbrowskiego, Żółkiewskiego, Chrobrego, Kusocińskiego, Warszawską, Malczewskiego, Galileusza, Chrobrego, Pileckiego i Kelles-Krauza – na plac Jagielloński (przed budynkiem teatru), gdzie nastąpi zakończenie powyższego zgromadzenia.

Uwaga! Według informacji z Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji o trasie przejazdu rolkarzy, na ul. Kochanowskiego pojadą oni pod prąd – na odcinku od ul. Zwoleńskiej do ul. Lubelskiej.

Przejazd może spowodować okresowe utrudnienia w ruchu kołowym. Uczestnicy będą zajmować maksymalnie dwa pasy ruchu w jednym kierunku. Mogą wystąpić kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich na wszystkich liniach.

Wszyscy uczestnicy ruchu proszeni są o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdu kolumny, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem lub – w miarę możliwości – o omijanie tego rejonu miasta. Organizatorzy dysponują dodatkowo dobrze zorganizowaną własną służbą porządkową.

Roman Furciński, źródło: MZDiK

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

 • srednia_otwarta_920

  Ul. Średnia otwarta dla ruchu!

  Dziś, od południa, kierowcy mogą korzystać z przejazdu już całą ul. Średnią. Zakończyły się prace na...

  więcej...
 • fuszerka_920

  Jeszcze nie oddali drogi, a już wymieniaja nawierzchnię!

  Fuszerka na budowie Południowej Obwodnicy Warszawy. Na ursynowskim odcinku 400-metrowej drogi trzeba...

  więcej...
 • Logo Jobsora

Kontakt