• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
 • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

zabrowskiego_projekt3_900

Jeden chętny do zaprojektowania dróg wokół ul. Zbrowskiego

19 sierpnia 2021

Warszawska firma Via Ambra Sebastian Grabiński złożyła propozycję zaprojektowania nowego układu drogowego w obrębie ul. Zbrowskiego oraz na osiedlach Gołębiów I i Gołębiów II. I tylko ona.

W poniedziałek minął termin zgłoszeń chętnych do wykonania zadania. Zgłosiła się tylko jedna firma – Via Ambra Sebastian Grabiński z Warszawy. Za swoją pracę chce 528 408,00 zł. Zaoferowana kwota mieści się w zabezpieczeniu kwotowym Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji – 600 000,00 zł.

Czy warszawska firma zostanie wybrana? Okaże się za kilka dni. Teraz trwa sprawdzanie oferty. Jeżeli nie będzie uchybień, może tak być.

MZDiK planuje zmianę układu komunikacyjnego dla obszaru ul. Zbrowskiego, ul. 11- go Listopada i ul. Żółkiewskiego wraz z obsługą komunikacyjną przyległych osiedli mieszkaniowych. Chodzi o rozbudowę dróg gminnych stanowiących połączenie dróg od ul. Zbrowskiego do ul. Żółkiewskiego wraz z infrastrukturą techniczną, budowę dróg gminnych od ul. Orląt Lwowskich do połączenia z ul. Andersa i ul. Gołębiowską wraz z infrastrukturą techniczną oraz rozbudowę drogi powiatowej ul. Zbrowskiego na odcinku od ul. 11-go Listopada do ul. Żółkiewskiego obejmującą budowę skrzyżowania z ul. 11-go Listopada wraz z infrastrukturą techniczną.

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

 • policja2_wypadek920

  Wypadki, kolizje, utrudnienia na drodze. Jeździjcie ostrożniej!

  Problemy z przejazdem na wiaduktach w ul. Młodzianowskiej oraz Żeromskiego/Lubelska, wypadki i stłuczki....

  więcej...
 • linia21_920

  Autobusy blokują jeden pas ruchu

  Znowu czynny jest przystanek na al. Wojska Polskiego przed rondem Popiełuszki (kozienickim). Jednak...

  więcej...
 • Logo Jobsora

Kontakt