• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

rondo_zwaly_920

Zwały asfaltu zostawili na przejeździe rowerowym!

10 sierpnia 2021

Budromost Starachowice wymienił w weekend nawierzchnię wokół placu Matki Boskiej Fatimskiej w Radomiu. Sfrezowany stary asfalt wyrzucili na przejściu dla pieszych i przejeździe rowerowym skutecznie tarasując ten drugi!

Budromost po raz kolejny dał dowód swojego bałaganiarstwa i niechlujstwa swoich prac. Po weekendowej wymianie nawierzchni na rondzie w ul. Słowackiego i zbiegu al. Wojska Polskiego, i al. Grzecznarowskiego (oficjalnie zwanym placem Matki Boskiej Fatimskiej), sfrezowany asfalt nie został uprzątnięty tylko wysypany na jedno z przejść dla pieszych z przejazdem rowerowym. Wysypisko jest na przejściu dojeżdżając od strony Skaryszewa. Asfalt skutecznie tarasuje przejazd rowerowy!

To nie jest pierwsza taka sytuacja starachowickiej firmy. Poprzednia była przy wymianie nawierzchni na łącznicach al. Wojska Polskiego i ul. Lubelskiej oraz ul. Odrodzenia z al. Wojska Polskiego.

Mamy pytanie do Budromostu Starachowice.

Czy nie można od razu sprzątnąć starego asfaltu? Dlaczego tego nie zrobiliście? Dlaczego asfalt leżał i tarasował drogę jeszcze 24 godziny po wykonaniu robót?

Mamy pytania do Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji.

Dlaczego nie kontrolujecie pracy Budromostu i pozwalacie na taki bałagan? Dlaczego nie nakazaliście natychmiastowego sprzątnięcia starego, sfrezowanego asfaltu?

Mamy pytania do prezydenta Radosława Witkowskiego i jego zastępcy Mateusza Tyczyńskiego.

Dlaczego nikt z podległych Panom służb nie kontroluje wykonawców i nie zmusza do rzetelności wykonywania prac? Dlaczego Panowie pozwalacie na bałaganiarski wizerunek Radomia w oczach jego mieszkańców i ludzi przejeżdżających tranzytem przez nasze miasto?

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt