• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

andre_rieu_koncert2_920

Koncert Andre Rieu na kinowym ekranie!

30 lipca 2021

Wielki powrót Maestra i jego Orkiestry Johanna Straussa! Po długiej rozłące André Rieu zaprasza polskich widzów do wspólnej zabawy.

Minęło sporo czasu, odkąd André i jego Orkiestra Johanna Straussa przestali koncertować po całym świecie. Rozłąka była długa, jednak holenderski skrzypek nie zapomniał o polskich fanach.

– Tęsknimy za Wami! – mówi Maestro, ale zaraz dodaje: – Nie martwcie się jednak. Przygotowałem dla Was specjalny koncert, do obejrzenia tylko w kinach, byśmy znów mogli się spotkać!

Rzeczywiście: Znowu razem! to nowy kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich wcześniejszych show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w kinach.
„Habanera z Carmen”, walc „Nad pięknym modrym Dunajem”, pieśń „Manhã de Carnaval” czy „Samotny pasterz na fletnię Pana” to tylko niektóre hity, wybrane z międzynarodowych koncertów w São Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule i Nowym Jorku składające się na obszerny program nowego kinowego show.

W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega i duet Los Del Río.
W trakcie koncertu Pierre Rieu porozmawia ze swoim tatą o tym, jak przeżyli ostatni rok i jakie mają plany. Będzie to na pewno poruszająca rozmowa. Zostaniecie też zaproszeni za kulisy oraz na specjalne przyjęcie w Maastricht (miasto rodzinne Andre Rieu).

Pamiętajcie, że koncert nie jest dostępny na DVD i Blu-rayu. Można go obejrzeć tylko w kinach.
Niech znów powróci magia i świetna zabawa! Zaproście przed wielki ekran swoją rodzinę oraz przyjaciół i bawmy się znów razem!

Cennik biletowy*:

Cena ponad 7 dni przed seansem: 25,90 zł

Cena 1-7 dni przed seansem: 29,90 zł

Cena w dniu seansu: 32,90 zł

*nie obowiązują kupony i zaproszenia

kino Helios

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt