• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

BLACKPINK THE MOVI_920

Helios na Scenie!

22 lipca 2021

Projekt Helios na Scenie kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcemy przybliżyć przystępność wydarzeń, które dotąd nie były realizowane na tak szeroką skalę. Sprowadzimy na kinowe sale: koncerty, imprezy LIVE, spektakle teatralne i nie tylko!

Już 4 i 8 sierpnia dołącz do BLINK na całym świecie i zobacz drogę gwiazd zespołu BLACKPINK na sam szczyt popularności. Zobacz zupełnie nowy, nieemitowany nigdy wcześniej koncert wraz z nagraniami zza kulis na wielkim ekranie.

Uwielbiany na całym świecie girlband BLACKPINK świętuje 5. rocznicę swojego debiutu premierą filmu „BLACKPINK THE MOVIE”. Jest jednocześnie specjalnym prezentem dla BLINK, ukochanych fanek i fanów BLACKPINK, umożliwiającym powrót do starych wspomnień i podziwianie pełnych pasji występów z tej wyjątkowej okazji.

Grupa BLACKPINK, w której skład wchodzą JISOO, JENNIE, ROSÉ i LISA zadebiutowała 8 sierpnia 2016 roku i błyskawicznie zdobyła ogromną popularność, zyskując stale rosnącą liczbę fanek i fanów, którzy określają się mianem BLINK. To właśnie w prezencie dla tych fanek i fanów powstał film „BLACKPINK THE MOVIE”, podsumowujący gorącą atmosferę i najwspanialsze momenty minionych pięciu lat.

Film „BLACKPINK THE MOVIE” będzie można obejrzeć w wybranych kinach sieci Helios.
04.08 (środa) godz. 16.00

08.08 (niedziela) godz. 12.00

Cena biletu ponad 7 dni przed seansem: 27,90 zł
Cena 1-7 dni przed seansem: 29,90 zł
Cena w dniu seansu: 32,90 zł

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt