• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

asfalt_zwaly_920

Bałaganiarstwo Budromostu, olewka MZDiK

11 lipca 2021

Zwały sfrezowanego asfaltu leżą przy łącznicach ul. Lubelskiej i al. Wojska Polskiego. Na ul. Odrodzenia, dojeżdżając do al. Wojska Polskiego wysypano dużą kupę gruzu tarasując prawy pas jezdni. Dlaczego nikt nie reaguje na takie niechlujstwo?

Nawierzchnia na łącznicach przy ul. Lubelskiej i al. Wojska Polskiego została poprawiona w ubiegłym tygodniu. Budromost Starachowice sfrezował stary i położył nowy asfalt na zjazdach, i wjazdach obu ulic. Tyle, że ten stary asfalt nie został zabrany przez firmę i zalega przy jezdniach.

To pikuś w stosunku do tego co firma zrobiła na ul. Odrodzenia. Na zawrotce przy al. Wojska Polskiego również wymieniała nawierzchnię, sfrezowała stary asfalt i położyła nowy. Kupę starego asfaltu złożyła przy prawym pasie jezdni jadąc do al. Wojska Polskiego. I co z tego, że ustawiła barierkę przy tym gruzie?

Dlaczego nie można było od razu uprzątnąć starego asfaltu? Jak można zostawić taki bałagan? Dlaczego Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji nie reaguje i nie zmusi Budromostu od natychmiastowego usunięcia zwałów asfaltu? Dlaczego MZDiK nie kontroluje wykonawców?

Okazuje się, że MZDiK chyba nawet w ogóle o tym nie wie. Dawid Puton, rzecznik MZDiK, nie odpowiedział nam pytanie, czy była kontrola po wykonaniu wymiany nawierzchni.

Dlaczego firma nie poprawiła nawierzchni zjazdu z lewoskrętu z al. Wojska Polskiego w ul. Odrodzenia? Zapomniała? MZDiK zapomniał?

– Budromost ma wykonać wszystkie zgłoszone roboty do poprawy. Zjazd również zostanie poprawiony – zapewnił rzecznik MZDiK.

Budromost ma także poprawić nawierzchnię ronda ks. Popiełuszki.

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt