• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Utrudnienia w ruchu

lubelska_lacznice2_920

Można zjeżdżać z ul. Lubelskiej na al. Wojska Polskiego w stronę ronda ks. Popiełuszki. Po południu utridnienia będą po drugiej stronie ul. Lubelskiej

5 lipca 2021

Pierwszą łącznicą, z czterech, które są poddane remontowi, kierowcy mogą już zjechać z ul. Lubelskiej na al. Wojska Polskiego, w stronę ronda ks. Popiełuszki. Wyłączony z ruchu jest natomiast wjazd z al. Wojska Polskiego na ul. Lubelską. Dziś po południu mają być zamknięte łącznice po drugiej stronie ul. Lubelskiej.

Roboty dotyczące naprawy nawierzchni jezdni na łącznicach ul. Lubelskiej i al. Wojska Polskiego były zaplanowane do wtorku, 6 lipca. Prace zostały podzielone na dwa etapy. W pierwszym,  roboty na łącznicach na odcinku od ul. Lubelskiej w stronę ronda ks. Popiełuszki, w drugim – od ul. Lubelskiej w stronę placu Matki Bożej Fatimskiej (w kierunku os. Ustronie).

Sobotni deszcz trochę pokrzyżował plan remontowe, bo w sobotę nie zrobiono nic. Z informacji Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji wynika jednak, że prace zakończą się w terminie, we wtorek.

Dziś mają się zakończyć prace na łącznicy wjazdowej z al. Wojska Polskiego na ul. Lubelską (od strony ronda ks. Popiełuszki) – do godz. ok. 16:00, a od godz. ok. 16:00 mają się rozpocząć prace remontowe nawierzchni na obu łącznicach po drugiej stronie ul. Lubelskiej (zjazdowa na al. Wojska Polskiego i wjazdowa z al. Wojska Polskiego), do wtorku do godz. ok. 20:00.

MZDiK sugeruje objazdy podczas obydwu etapów robót w obu kierunkach główną jezdnią al. Wojska Polskiego (pod wiaduktem na ul. Lubelskiej) z możliwością zawrócenia na rondzie Popiełuszki albo na rondzie obok lotniska.

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt